Kup książkę [edytuj książkę]

Kuchnia Franceski

Zabawna i poruszająca książka, z bohaterką, której nie można się oprzeć. Historia o dzieleniu się miłością, życiem, radą i – nade wszystko – jedzeniem, autorstwa człowieka, który rozkochał Amerykanów w słonecznej Italii. Francesca, samotna matka dorosłych już dzieci, postanawia podjąć pracę niani i gosposi. Nie chce żyć samotnie, a swoją pasją - gotowaniem - pragnie się z kimś podzielić. Jej pracodawczyni, Loretta, początkowo nie jest zachwycona surową, starszą panią. Powoli jednak, przysmaki gotowane przez Franceskę, jej mądrość i życzliwość sprawiają, że dom Loretty staje się prawdziwym domem, gdzie znajdzie się miejsce na przyjaźń, życzliwość, a może nawet na miłość…
[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Istnieje coś cudownie niewytłumaczalnego. Coś, co pewnego dnia zdarzyć się może dwojgu ludziom, którym przeznaczone jest spotkać się po długiej, bezcelowej wędrówce przez. Dzięki zrządzeniu niebios nieoczekiwanie się odnajdują. I nie jest to wcale miłość od pierwszego wejrzenia, o której tyle się mówi. Tacy ludzie odkrywają w sobie coś nadzwyczaj bliskiego, coś znajomego. Już od pierwszej chwili uświadamiają sobie głębokie wzajemne zrozumienie.Ich serca zdają się pytać: Gdzie się dotąd podziewałeś ? czekałem na Ciebie od tak dawna...."
Dodał: Kiniula Dodano: 02 III 2012 (ponad 11 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-08-04471-1
Ocena: 3.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: nalesnik
29 VI 2010 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają