Kup książkę [edytuj książkę]

Kobieta. Boska tajemnica

Judyta Syrek, redaktor naczelna portalu Gloria24.pl, rozmawia z Ojcem Joachimem Badenim. Jej rozmówca - wieloletni duszpasterz akademicki, filozof, hrabia - odpowiada mądrze i dowcipnie, odwołuje się do rozmów z małżeństwami, wspomina własne przeżycia, filmy i książki. Mówi o charyzmacie kobiecości i o tajemnicy kobiety, do której odczuwania powołany jest mężczyzna. Dialog rozwija się w nieoczekiwanych kierunkach - podobnie jak nieprzewidywalna jest kobieta, bohaterka rozmowy.

Zdarza się, że rozmówcy zaczynają się zastanawiać, co jest najważniejsze na pierwszej randce? Albo: czy kobieca intuicja może służyć do wykrywania herezji? Czym jest macierzyństwo? Czy makijaż jest zgodny z moralnością chrześcijańską? Jak można połączyć życie w małżeństwie z życiem kontemplacyjnym?

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kobieta to urozmaicenie i życie. W każdym wieku - jako mała dziewczynka i jako babcia - potrafi sprawić, że świat nabiera sensu"
Dodał: irkaaa Dodano: 23 VI 2011 (ponad 12 lat temu)
+1 0


"Intuicyjnie widzenie świata pod kątem dobra i zła w sytuacji życiowej, to prawdziwy charyzmat kobiety - tajemnica jej kobiecości"
Dodał: irkaaa Dodano: 23 VI 2011 (ponad 12 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: RAFAEL
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-7569-076-7
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 5
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: irkaaa
28 VI 2010 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają