[edytuj autora]

Magdalena Kordel

Zdjęcie Magdalena Kordel
Zadebiutowała powieścią 48 tygodni. Poza pisarstwem wraz z mężem prowadzi agencję reklamowo-wydawniczą. Prywatnie mama dwójki dzieci – nastoletniej córki i dwuletniego synka, pani trzech psów i kota, wielbicielka podróży – szczególną sympatią darzy Dolny Śląsk i Toskanię. Obecnie pracuje nad kolejną powieścią i przewodnikiem po Sudetach, do których zapałała miłością od pierwszego wejrzenia, co wyraźnie widać w powieści Uroczysko.


http://ksiazki.wp.pl/aid,16514,nazwisko,Magdalena-Kordel,aut...

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Zawsze było jej żal opuszczonych budynków. Zdawało się, że stare mury wciąż marzą o minionych szczęśliwych dniach, wspominają dawne czasy, gdy w ich wnętrzu tętniło życie. I teraz odniosła wrażenie, że wraz z jej przybyciem w dom wstąpiła nadzieja na lepsze czasy."
Dodał: marzyciel Dodano: 13 VII 2015 (ponad 9 lat temu)
0 0


"- Rynek był piękny, ale żeby poznać miejsce, trzeba wejść głębiej. Pospacerować bocznymi uliczkami i drogami, posłuchać, co miasteczko ma do powiedzenia poza centrum.
- Ależ ty masz szczęście, że tu mieszkasz! - powiedziała z niekłamanym zachwytem. - Co ja bym dała, żeby mieć to na co dzień!"
Dodał: marzyciel Dodano: 13 VII 2015 (ponad 9 lat temu)
0 0


"A potem pomyślała jeszcze to, że to zadziwiające, że musiała przyjechać aż tutaj, na koniec świata, by przejrzeć na oczy i zobaczyć, jak płytkie było jej życie. I jak wiele jest jeszcze do zrobienia. To, co zobaczyła, wcale jej się nie spodobało, ale za nic na świecie nie chciałaby tego cofnąć. Stanowczo już nigdy nie chciała być ślepa."
Dodał: marzyciel Dodano: 13 VII 2015 (ponad 9 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: 6
Liczba głosów: 1

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: shczooreczek
11 X 2010 (ponad 14 lat temu)

Statystyki pisarza

30 książek w naszym katalogu
3 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają