[edytuj autora]

Jane Green

Zdjęcie Jane Green
Jane Green – urodzona w Londynie bestsellerowa pisarka doskonale znana polskim czytelnikom dzięki powieściom Babyville (Zysk i S-ka, 2008) i Zamiana miejsc (Zysk i S-ka, 2007). Green, z zawodu dziennikarka, pewnego dnia postanowiła postawić wszystko na jedną kartę, rzucając posadę w „The Daily Express”, by spełnić swoje wielkie marzenie i zająć się pisaniem powieści. Dziś ma na koncie dziesięć książek i rzesze wiernych fanów. Nakładem Wydawnictwa Sonia Draga ukaże się wkrótce najnowsza powieść autorki Domek na plaży.

www.soniadraga.pl

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Jednak problem z siostrami, czyli kobietami takimi jak Ruby i ja, polega na tym, że nadal mamy nadzieję. Nic nie możemy na to poradzić. Udajemy, że jesteśmy szczęśliwe, a kiedy widzimy pary całujące się na ulicy, parodiujemy odruch wymiotny. Ale same pragniemy miłości. Wierzymy w nią. Siedzimy w ciemnych kinach, oglądając "Bezsenność w Seattle" i "Ja cię kocham, a ty spisz", i zalewamy się łzami. Nawet jeśli wiemy, że wszyscy faceci to skurwiele, to i tak mamy nadzieję, że jeden z nich uratuje nas przed życiem w samotności."
Dodał: savor Dodano: 14 III 2009 (ponad 14 lat temu)
+1 0


"Wielcy mężczyźni są lepsi. Gdy cię obejmą i oprą podbródek na twojej głowie, czujesz się mała dziewczynka, chroniona przed wielkim i złym światem. Zupełnie jakby odtąd nic złego nie mogło się już wydarzyć."
Dodał: savor Dodano: 14 III 2009 (ponad 14 lat temu)
+1 0


"Oto moja teoria na temat kobiet i mężczyzn. Kiedy mężczyzna spotyka kobietę, w ciągu trzydziestu sekund decyduje, czy jest atrakcyjna. Jeśli uznaje, że nie to, to zostają przyjaciółmi, ale zawsze istnieje szansa na to, że kiedyś staną się kochankami.
Kiedy kobieta spotyka mężczyznę, to w ciągu trzydziestu sekund decyduje, czy jest atrakcyjny. Nawet jeśli uzna, że nie, to zostają przyjaciółmi, ale w każdej chwili może się w nim zakochać. Może się w nim zakochać, bo jest czuły, wrażliwy, miły i umie ją rozśmieszyć. Może się w nim zakochać, bo dojrzewa i zaczyna rozumieć, że świat nie zaczyna się i nie kończy wyłącznie na pociągu fizycznym. Bo w końcu zaczyna pojmować, że zasługuje na dobrego faceta, a dobrzy faceci wcale nie są nudni. czasami czynią cuda z twoim ego, czasem są dokładnie tym, czego ci potrzeba."
Dodał: savor Dodano: 14 III 2009 (ponad 14 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Powiem tak: próbowałam kilka lat temu przez tę książkę przebrnąć i nie udało się. Ponieważ mam ją w domu i lubię czytać, chciałabym usłyszeć, dlaczego za tą lekturę warto się wziąć... Kto mnie przekona? A może lepiej faktycznie ją zostawić?
Dodał: aleandra Dodano: 02 VII 2009, 19:52:57 (ponad 14 lat temu)

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: -
Liczba głosów: -

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: shczooreczek
22 II 2010 (ponad 13 lat temu)

Statystyki pisarza

16 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają