[edytuj autora]

James Van Praagh

Zdjęcie James Van Praagh
James Van Praagh (wymawiane / væn prɑ ː ɡ / ; ur. 23 sierpnia 1958 r., Bayside , Nowy Jork ) jest samodzielnym rzekome medium . Jest autorem wielu bestsellerów na duchowości i ducha komunikacji, które zostały przetłumaczone na ponad 50 języków.

W serialu NBC 1995 The Other Side, Van Praagh został wprowadzony jako pierwszy w historii amerykańskiego medium wykonywania pomiarów w powietrzu, i szybko stał się ulubionym serialu [ potrzebne źródło ]. Howard Rosenberg , Los Angeles Times krytyk telewizji, dubbingu Van Praagh spektakle "spektakularne".

W grudniu 1997 r., Van Praagh stał się pierwszym medium do stawienia się na Larry King Live promować swoją pierwszą książkę, Talking do Nieba. Od 2002 do 2003 roku była gospodarzem talk show konsorcjalnych dzień zatytułowany Beyond James Van Praagh, który wciąż jeszcze postrzegany okolice świata, w konsorcjum. Później współpracował z CBS do produkcji kilku filmów i TV-mini-serii na podstawie jego życia i doświadczenia, w tym Living with the Dead i The Dead Will Tell.

Opracował i jest obecnie współ-producentem wykonawczym serialu Ghost Whisperer na CBS , a czasem pojawia się jako specjalny korespondent serialu CBS The Insider i Entertainment Tonight . W październiku 2010 r. ogłosił, że on i jego partnerka spodziewa się pierwszego dziecka.


Źródło: http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/James_Van_Praagh&ei=wEfNTPbYH4zKswajqYCXCA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=2&ved=0CDIQ7gEwAQ&prev=/search%3Fq%3DJames%2Bvan%2Bpraagh%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26hs%3DFlq%26rls%3Dpl%26prmd%3Dvibo

[edytuj opis]

Najwyżej oceniane książki autora

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Każdy z nas jest amalgamatem uczuć, myśli, emocji, przekonań, historii oraz doświadczeń. To są właśnie rzeczy, które nas określają"
Dodał: awiola Dodano: 16 IX 2012 (ponad 12 lat temu)
0 0


"Każdy, niezależnie czy zmarły czy żywy, ma jakieś niedokończone sprawy. Dlaczego tak się dzieje?"
Dodał: awiola Dodano: 16 IX 2012 (ponad 12 lat temu)
0 0


Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: -
Liczba głosów: -

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: Serfer
31 X 2010 (ponad 13 lat temu)

Statystyki pisarza

1 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają