[edytuj autora]

Erica Spindler

Zdjęcie Erica Spindler
Erica od zawsze planowała, że zostanie malarką, ale jak mawia: "przeziębienie w środku lata zmieniło moje życie na zawsze".Było to w czerwcu 1982 roku. Kiedy kupowała w sklepie chusteczki i lekarstwo na kaszel, otrzymała w prezencie romans Harlequina. Nie czytała romansów od wieków, ale gdy raz zaczęła - nie potrafiła już przestać. Przez nastepne sześć miesięcy przeczytała wszystkie romanse, jakie tylko mogła zdobyć. Zdecydowała także, że sama spróbuje coś napisać.I gdy zaczęła pisać - wiedziała, że znalazła swoje prawdziwe powołanie.
Erica i jej zajmujący się reklamą mąż, ktorego opisuje jako mężczyznę dowcipnego i przystojnego, mieszkają wraz z dwoma synami pod Nowym Orleanem w stanie Luizjana.
Erica twierdzi, że obecne zajęcie - pisanie książek - i dom na południu USA były jej przeznaczone. Gdy ze swoim chłopakiem, a obecnie mężem, przyjechali z Illinois do Nowego Orleanu, aby obejrzeć wystawę w Muzeum Sztuki, kolejka do kasy była tak ogromna, że zamiast cały dzień w niej czekać, postanowili obejrzeć miasto - i tak zakochali się na zabój w Nowym Orleanie.

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Najwyżej oceniane książki autora

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Chciwość i pożądanie stanowiły motywy wielu zbrodniu, prawdę mówiąc, niemal wszystkich, z którymi stykali się w policyjnej pracy."
Dodał: Ania1986 Dodano: 24 VI 2014 (ponad 9 lat temu)
+1 0


"Pieniądze to władza. Władza rodzi pogardę."
Dodał: gdyes Dodano: 27 I 2019 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Nie jestem wydelikaconą księżniczką, która pięknieje we śnie."
Dodał: gdyes Dodano: 27 I 2019 (ponad 4 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Przyznam się, że książka naprawdę emocjonująca. Wciągnęła mnie :) Pochłonęłam ją w jeden dzień. Nie mogłam się oderwać. Pomysł ciekawy, od pewnego momentu przewidywalny, ale książka naprawdę świetna :) Autorki do tej pory nie kojarzyłam, ale chętnie...
Dodał: Tahti Dodano: 18 IX 2009, 21:59:40 (ponad 14 lat temu)

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: 5.8
Liczba głosów: 5

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: m1pp
20 IX 2009 (ponad 14 lat temu)

Statystyki pisarza

33 książek w naszym katalogu
12 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają