[edytuj autora]

Adam Szustak

Zdjęcie Adam Szustak
Do zakonu dominikanów wstąpił w 1999 r. Pierwsze śluby zakonne złożył 18 sierpnia 2000 r. a wieczyste 18 kwietnia 2004 r. Święcenia kapłańskie w Zakonie Braci Kaznodziejów przyjął 4 grudnia 2004 r. Był m.in. duszpasterzem akademickim DA „Beczka” w Krakowie. Autor kilkunastu książek i audiobooków.

źródło opisu: www.adamszustak.pl

źródło zdjęcia: https://www.rtck.pl/

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Jeśli masz przechlapane życie, masz za sobą przerażającą przeszłość, która nad tobą ciąży, jakiś grzech, to nie jest tak, że nagle przyjdziesz do Boga, a On ci to wszystko zabierze jak ręką odjął. Nie. Jeśli chcesz wyruszyć z Bogiem w drogę, przygotuj się na noc. Będziesz szedł z Bogiem przez noc – noc, która się kończy o świcie, noc, na końcu której jest poranek, jest światło – ale będzie to droga do światła przez ciemność. To bardzo ciężka droga. Pójście za Bogiem to odwaga wejścia w noc."
Dodał: marzyciel Dodano: 06 XII 2014 (ponad 8 lat temu)
0 0


"Bóg walczy o rzeczy dla mnie najlepsze. I nie pozwoli na słabszą, gorszą, bardziej byle jaką wersję mnie. Bóg będzie walczył tak i o ciebie."
Dodał: marzyciel Dodano: 26 XI 2014 (ponad 8 lat temu)
0 0


"Nie bądź chrześcijaninem, bo tak trzeba. Bo tak cię wychowano. Bo inni są. Bo taka jest tradycja. Bądź chrześcijaninem dlatego, że tak wybierzesz. Dlatego, że zdecydujesz się na walkę - na pojedynek z Bogiem.To nie jest prosta wiara. Nie ma prostej wiary. Trzeba być nienormalnym, żeby się na to zgodzić. Bo to jest nieprawdopodobnie trudne."
Dodał: marzyciel Dodano: 26 XI 2014 (ponad 8 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: 6
Liczba głosów: 1

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: Miravelle
30 XI 2014 (ponad 8 lat temu)

Statystyki pisarza

30 książek w naszym katalogu
1 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają