Ciekawa historia!

Recenzja książki Między nami chaos
Od samego początku książka wciągnęła mnie i chciałam wiedzieć co stało się z dziadkiem Arthura Pullmana. Jesteśmy wplatani w przedziwną historię, która zaskakuje i daje nam do myślenia. Po drodze odkrywają się przed nami kolejne karty tej wędrówki i życia.
Jest to wspaniała historia, która na pewno zaskoczy Was swoim zakończeniem. I myślę, że nie powinniście patrzeć na to, że jest to powieść młodzieżowa. Jak dla mnie jest ona bardzo dobra, mądra i mam nadzieję, że takich książek z kategorii new adult będzie jeszcze więcej. Książka dla każdego! Nie tylko dla młodzieży. Pełna pięknych i wartościowych cytatów!
Na pewno nie jest to typowa książka, niektórym może się ją ciężko czytać, ponieważ nie jest napisana prostym i jasnym językiem. Mimo tego, ze skierowana jest dla młodzieży to spodoba się również i osobom starszym. Myśle, że spokojnie jest przeznaczona dla osób w każdym wieku i każdy z nas odnajdzie w niej kawałek siebie.
Dodał:
Dodano: 10 II 2019 (6 miesięcy temu)
Komentarzy: 0
Odsłon: 11
[dodaj komentarz]

Komentarze do recenzji

Do tej recenzji nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Autor recenzji

Imię: nie podano
Wiek: 36 lat
Z nami od: 10 II 2019

Recenzowana książka

MiÄdzy nami chaosCzy wolałbyś żyć z koszmarną prawdą, czy w błogiej nieświadomości? Życie osiemnastoletniego Arthura wali się w gruzy, kiedy dostaje sądowy zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny, traci stypendium i szansę na dobre studia. Chcąc ukrócić nieco jego destrukcyjne zachowanie, ojciec wysyła go na pewien czas do wujostwa. Tam Arthur odkrywa dziennik swojego dziadka, słynnego pisarza, który pięć...

Ocena czytelników: 4.25 (głosów: 2)