Grupy dyskusyjne, do których należy soniatbg

Grupa przeznaczona jest dla osób, które posiadają blogi. Nie ważne o czym. Byle by były.
Tagi: blog, blogspot, bloog
Najlepsze książki fantasy, przygodowe, literatury polskiej i czego tylko zapragniemy. Tworzymy nasze listy "najlepszych"
Na rynku nie brakuje powieści, w których relacja policja-ofiara-psychopata jest przewidywalna, przez co coraz trudniej zbudować napięcie i zrobić wrażenie na wymagającym czytelniku. Chciałabym Was zapytać, poprosić o polecenie dobrych thrillerów. Mam nadzieję, że nie przyda się to tylko mnie ale też innym użytkownikom.
jak w nazwie, popiszmy o wszystkim, co właściwie oznacza, że o niczym ;)
ogólnie o premierach książek, na które czekacie, po które sięgniecie
w sensie o wszystkim i o niczym
Gra polega na znalezieniu trudnego słowa, kończącego się ostatnią literą słowa, które podał poprzedni użytkownik . Np: Humanizm- manufaktura Jeżeli wyraz kończy się na y lub inną samogłoskę i nie możecie znaleźć słowa, to wtedy kierujecie się przedostatnią literą słowa. Np. domy- mikser
Organizujemy tutaj konkursy. Jest to także grupa, w której można zgłaszać pomysły odnośnie portalu webook.pl. Tutaj zgłosisz nam duplikaty książek lub autorów. Możecie tutaj śmiało pisać o waszych spostrzeżeniach odnośnie projektu webook.
Uczysz się jakiegoś języka? A może i więcej? To wbijaj do naszej grupy jak najszybciej!
Ekranizacja jakiej książki jest według Ciebie najbardziej udana. Dlaczego tak sądzisz?
Rysujesz? Malujesz? Tworzysz? A może jesteś miłośnikiem sztuki? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań brzmi 'tak' - jest to grupa dla Ciebie.
Grupa dla miłośników kina ;]
Kochasz ciężkie brzmienia czy może jesteś miłośnikiem muzyki klasycznej? Bez względu na to jaka będzie odpowiedź - jest to grupa dla Ciebie. Zapraszam do dyskusji o Waszych ulubionych wykonawcach, gatunkach oraz wszystkim co wiąże się z szeroko pojętą muzyką.
Wszyscy kłamią... Ale jedno jest prawdą: kochamy House'a i jego ekipę.
Tagi: house, lekarze, serial
Opinie, oceny i rekomendacje seriali telewizyjnych.
Tutaj dzielimy się wrażeniami i informacjami na temat wszystkich imprez kulturalnych, jakie nam przyjdą do głowy. Można zapowiadać i opowiadać o nich :). Bo w końcu kultura to też brawura:P.
kabarety, skecze, stan up - czyli generalnie wszystko o kabaretach (nie tylko) polskiej estrady
Tutaj porozmawiamy o fantastyce, jej gatunkach, autorach, waszych ulubionych książkach - i nie tylko. Jeśli jesteś wielbicielem przygód, magii, wampirów, elfów i wymyślonych światów - to grupa dla Ciebie!
"Celem poety jest umieścić świat w słowach i dzięki temu przytrzymać go przed nami nieruchomo." Grupa dla miłośników poezji.
Grupa dla fanów "Władcy Pierścieni" i twórczości J.R.R. Tolkiena.
O współczesnej literaturze - aniołach, demonach, wampirach, nawet wróżkach ("Królowa Lata"). Ogólnie w grupie można też spokojnie dyskutować o takich książkach jak "Sen" :)