Wygraj książkę Skamieniałość z chomika. Zrób to sam!!

Konkurs zakończony!
Mamy dla was konkurs w którym do wygrania są 3 książki pt. Skamieniałość z chomika. Zrób to sam!.


Już teraz możecie zapoznać się z darmowym i obszernym fragmentem tej książki, który został zamieszczony na Webooku dzięki uprzejmości sponsora konkursu, wydawcy Insignis Media.


Do wygrania 3 egzemplarze! Jak dołączyć do konkursu?


Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że w okresie od 14.06.2011 do 02.07.2011 dodasz co najmniej jedno wypracowanie (mogą to być również interpretacje wierszy, plany wydarzeń i inne) na Webook.pl Wypracowania. Z pośród osób, które dodały wypracowania w tym okresie rozlosujemy 3 egzemplarze książki Skamieniałość z chomika. Zrób to sam!.
Im więcej dodasz wypracowań tym większa szansa na wygraną. Przykład: Jeśli ktoś dodał trzy wypracowania to szansa, że wylosujemy właśnie tę osobę wzrasta trzykrotnie! Oczywiście wygrać mogą również osoby, które dodały tylko jedno wypracowanie. Wszystko zależy od losowania, które przeprowadzimy 03.07.2011. Po losowaniu skontaktujemy się z użytkownikami, którzy wygrali. Za wysyłkę nagród odpowiada sponsor konkursu, wydawnictwo Insignis Media.


Regulamin konkursu
1. Dodawane wypracowania muszą być Twojego autorstwa. Mogą to być np. wypracowania z polskiego/historii, interpretacje wierszy, zadania z innych przedmiotów. Mogą to być również Twoje prace na studiach: referaty/seminaria itp.
2. Zabronione jest dodawanie wypracowań, których nie jesteś autorem! Plagiat oznacza dyskwalifikację z konkursu!
3. W konkursie nie mogą brać udział administratorzy portalu.
4. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zamieszkałe na terenie Polski.


Aktualnie w konkursie bierze udział osób: 24