Kup książkę [edytuj książkę]

Przeznaczenie

Prawdziwa miłość może przetrwać wieki... Kto jak kto, ale autorka romansów powinna o tym wiedzieć najlepiej, zwłaszcza autorka, która taką miłość przeżywa na własnej skórze, kiedy zakochuje się w... ni mniej, ni więcej tylko bohaterze własnej powieści. Hayden Lane, autorka bestsellerów, jest do tego stopnia zafascynowa bohaterem swego romansu, że nawet nie zauważa, kiedy odchodzi od niej narzeczony, mężczyzna z krwi i kości. Jej obsesja graniczy wręcz z szaleństwem. Hayden postanawia więc poddać się hipnozie, by spotkać się z odwiecznym ukochanym. Może wszystko potoczyłoby się inaczej, gdyby nie drobny błąd hipnotyzera...
[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Istnieje, oczywiście, teoria, że wszystkie lęki przeżywane w dorosłym życiu są spowodowane strasznymi wydarzeniami w dzieciństwie, zwłaszcza takimi, których się nie pamięta, dzięki czemu terapeuta, pomagając wam przypomnieć sobie tę okropność, może się z wami spotkać setki razy i wystawić rachunki na tysiące dolarów. Wskutek tego po skończonej terapii jesteście biedniejsi i macie jeszcze więcej przykrych wspomnień niż przedtem."
Dodał: ecia Dodano: 17 XII 2012 (ponad 8 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Da Capo
Rok wydania: 1999
ISBN: 8371572387
Ocena: 5.7
Liczba głosów: 5
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Magda1116
04 I 2010 (ponad 11 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają