Kup książkę [edytuj książkę]

W sieci pająka

Zbrodniarz, którego pragnienie sukcesu przerodziło się w obsesję -- morderczą obsesję. Kiedy porwał dwójkę dzieci, trafił na pierwsze strony gazet. Jego sława jeszcze wzrosła, gdy jedno z nich znaleziono martwe. Do walki z niebezpiecznym szaleńcem stają Alex Cross, czarnoskóry detektyw z Waszyngtonu z dyplomem doktora psychologii, i Jezzie Flanagan, młoda agentka Secret Service. Czy pozbawiony skrupułów porywacz cierpi na rozdwojenie osobowości, czy może sam stał się ofiarą jeszcze bardziej przebiegłego przestępcy, faktycznego "wielkiego manipulatora"?
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Zrobiła ze mnie detektywa w wydziale zabójstw z doktoratem z psychologii, który mieszka i pracuje w waszyngtońskim getcie."
Dodał: dona Dodano: 07 V 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 05 XII 2014, 10:57:40 (ponad 3 lat temu)
0 0
Moja pierwsza powieść autora. Słyszałam już o jego powieściach, nie oglądałam żadnej ekranizacji. "W sieci pająka" to powieść dobra, ale nie specjalnie zaskakująca, czy porywające. Początki są świetne, ciekawią i wciągają. Im dalej jest trochę gorzej, brakowała mi emocji, nie trzymała mnie tak w napięciu, jakbym tego oczekiwała. Trzeba jednak uznać świetnie prowadzoną narrację - lekka, sugestywna z dozą humoru i sarkazmu. Nie jestem zachwycona tą powieścią, ale była to dobra lektura i na pewno sięgnę po kolejne książki autora.
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-7359-438-8
Ocena: 4.44
Liczba głosów: 9
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: arnife
25 XII 2009 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają