Kup książkę [edytuj książkę]

Blisko domu

Akcja powieści toczy się w małym miasteczku na południu Ameryki. Native Hunnicutt znany w całej okolicy szczęściarz, zadowolony z siebie "nicpoń i drań, z szerokim uśmiechem na twarzy i pustką w kieszeni", żeni się ze starszą od siebie o kilkanaście lat wdową, dziedzi- czką piętrowego domu z czerwonej cegły, prawie pięciu tysięcy akrów ziemi uprawnej i lasu. Nie myśli jednak zmienić swojego dotychczasowego trybu życia, nie zamierza też zrezygnować z ładnej gorącej Mulatki, będącej służącą w domu wdowy. Żona zastaje kochanków in flagranti i to daje początek tragedii.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

" - Proszę nie zapominać, że pierwotny instynkt łowcy jest u mężczyzny silniejszy niż ustanowione przez ludzi prawo małżeńskie.
- Nie wierzę w ani jedno słowo z tej gadaniny - powiedziała. - Uważam, że nadszedł czas, by kobiety się zjednoczyły i zabroniły mężczyznom wychodzenia z domu i spędzania całych nocy Bóg raczy wiedzieć gdzie. Polowanie to tylko pretekst, żeby wymknąć się z domu o zmroku i zadawać się z bezwstydnymi murzyńskimi dziewczynami w rodzaju Josene Maddox. Jeżeli nikt inny z tym nie skończy, ja się do tego wezmę."
Dodał: Casimirb Dodano: 24 XI 2009 (ponad 8 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
Rok wydania: 1988
ISBN: 83-05-11210-1
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Casimirb
24 XI 2009 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają