Kup książkę [edytuj książkę]

Wiek luksusu

Siostry Elizabeth i Diana Holland królują w świecie nowojorskiej elity. Wspaniałe stroje i wystawne bale to ich codzienność, do dnia gdy okazuje się, że majątek Hollandów przepadł... Piękne dziewczyny w wytwornych sukniach bawiące się na balu do białego rana. Przystojni chłopcy o czarujących uśmiechach i niebezpiecznych intencjach. Niewinne kłamstewka, mroczne sekrety, skandaliczne romanse. To Manhattan 1899 roku.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 17 V 2014, 18:46:25 (ponad 4 lat temu)
0 0
Mnie osobiście ta książka nie zachwyciła. Tak naprawdę zaczęłam się w nią wciągać dopiero pod koniec, mimo to, niektóre elementy z zakończenia zakładałam już od samego początku, jakoś utkwiły mi one w głowie już w pierwszych scenach, przedstawianych w tej książce... Nie mniej jednak nie była ona zła i całkiem przyjemnie spędziłam przy niej czas, ale nie sięgnęłabym po nią ponownie
Oceniam książkę na: 4.5
Dodano: 06 IV 2011, 10:17:13 (ponad 7 lat temu)
0 0
Początkowo tę książkę uważałam za słabą, a nawet nudną. Jednakże po kilku rozdziałach (a są wyjątkowo krótkie: ok. 5 stron) akcja nabrała tempa. Przypomina serię "Plotkara" z tym, że czas akcji przypada na koniec XIXw. Przyznam szczerze, że mnie ta powieść zafascynowała. Zakończenie książki moim zdaniem jest nieprzewidywalne i rewelacyjne.
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: AMBER
Rok wydania: 2007
ISBN: 9788324129782
Ocena: 4.92
Liczba głosów: 7
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: czpiotka
09 XI 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają