Kup książkę [edytuj książkę]

Pamięć: Trening Interaktywny

Czy ktoś nas przygotowuje do lepszego wykorzystywania własnego mózgu? Otóż nie, a w każdym razie oczekiwane zmiany zachodzą bardzo powoli. Co możesz zrobić? Nie czekaj na decyzje opieszałych głów i nowe programy oficjalnych instytucji i placówek. Ucz się sam .Wszystko, co robi szkoła, możesz robić o wiele lepiej. Bądź gotowy wcześniej niż inni. Sam rośnij i zdobywaj przewagę. Masz wszystkie potrzebne do tego możliwość, ponieważ tak zostałeś stworzony Od urodzenia jesteś myślącą i czującą perfekcyjną maszyną do uczenia się. I do odnoszenia sukcesu. Ta książka ma Ci w tym pomóc.

Pamięć!. Trening interaktywny - pierwsza tak obszerna książka polskiego autora - autorytetu w dziedzinie nowoczesnych metod pamięciowych.

Pytania, odpowiedzi na które znajdziesz w tej książce jak można dzisiaj uczyć się szybciej, skuteczniej i przyjemniej? Mądrzej czyli INACZEJ, odchodząc od niesławnej i kompromitującej metody;?, Jaki jest największy sekret uczenia się? Czy możliwy jest powrót do pamięci doskonałej? Co sprzyja szybszemu uczeniu się? Czy mózg się męczy? Ile i co możemy zapamiętać? Czy w dzisiejszej szkole trzeba uczyć się ciężko? Czy trzeba pracować jak wół? Co to znaczy błyskawiczne przetwarzanie informacji? Jak wykorzystywać dobrą pamięć w konkretnych sferach zawodowych czyli czy na dobrej pamięci można zarobić? Do jakiego wieku można rozwijać pamięć?

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Ravi
Rok wydania: 2004
ISBN: 9788372290786
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: LordHamster
30 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają