Kup książkę [edytuj książkę]

Jak z obrazka

Tytuł oryginalny: Picture Perfect

Młoda kobieta, którą policja znajduje błąkającą się po cmentarzu w Los Angeles, nie pamięta, jak się nazywa. Kiedy zgłasza się po nią mąż, Cassie Barrett dowiaduje się ze zdumieniem, że jest nie tylko uznanym antropologiem, ale też żoną Aleksa Riversa, jednego z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazdorów.

Stopniowo wraca jej pamięć: szalony romans w Tanzanii, ważne odkrycie naukowe, którego tam dokonała, kariera Aleksa, za którą zapłacił emocjonalnym rozchwianiem. Ale Cassie nie może się odnaleźć w swoim luksusowym życiu i na pozór doskonałym małżeństwie. Kiedy znajduje w łazience test ciążowy z pozytywnym wynikiem, nagle wracają do niej ponure wspomnienia. Cassie czuje, że musi natychmiast uciec przed swoją przeszłością i przed Aleksem.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Jeśli chcesz coś w życiu zaplanować, musisz odwołać się do przeszłości, poza nią nic innego nie masz do dyspozycji. Nie istnieje nowy początek. Jest tylko zbieranie w całość kawałków, które za sobą zostawiłeś."
Dodał: patrycja175 Dodano: 05 III 2011 (ponad 7 lat temu)
+2 0


"[...] taka jest miłość. Nie można oceniać jej w kategoriach czerni i bieli. Zawsze pojawia się w dziwnych, zmieszanych odcieniach szarości."
Dodał: patrycja175 Dodano: 05 III 2011 (ponad 7 lat temu)
+2 0


"„Zakochujesz się w kimś, bo ma krzywy uśmiech, potrafi cię rozbawić, albo – jak w tym wypadku – wierzysz, iż tylko ty możesz go uratować.”"
Dodał: kasia0863 Dodano: 26 V 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 06 IV 2011, 10:00:59 (ponad 7 lat temu)
0 0
Ciekawa książka, która podczas czytania "targa" emocjami.
Opowieść o kobiecie, którą może być każda z nas. Historia przedstawiona w sposób pionierski. Oczywiście obecnie kobieta wiedziałaby co robić w tak dramatycznej sytuacji, bo o tym się mówi nie od dziś, jednak "Jak z obrazka" prezentuje problem z zarodka.
Mimo, że próbowałam przyjąć tę powieść jako genezę jednego z problemów małżeńskich, czasem naiwność głównej bohaterki dawała mi we znaki, powodująć wzrost irytacji. To taki mały minusik
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-7648-058-9
Ocena: 4.77
Liczba głosów: 18
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: silent
22 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają