Kup książkę [edytuj książkę]

Dragon Age: Utracony tron

Porywający prequel do „Dragon Age: Początek”, przebojowej gry role-playing stworzonej przez nagradzane studio BioWare!

Kiedy matka młodego Marica, ukochana Królowa Rebeliantka, zostaje zdradzona i zamordowana przez niewiernych szlachciców, ten musi poprowadzić armię i podjąć próbę uwolnienia królestwa spod jarzma obcego tyrana. Władzę dzierżą najokrutniejsi, a udręczony lud pragnie sprawiedliwości.

Książę bez królestwa, oszukany i zdradzony, staje w szeregach rebelii. Jego sojusznikiem jest młody banita Loghain oraz Rowan - piękna wojowniczka, przyrzeczona mu od urodzenia na żonę.

Otoczony przez zdrajców i szpiegów Maric musi nie tylko przeżyć, ale wypełnić swoje przeznaczenie: uwolnić Ferelden i przywrócić swój ród na utracony tron.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Rowan obejmowała Marica, a kiedy się uspokoił, siedzieli przytuleni w ciemności. Wojowniczka dawała mu siłę, te resztki, które jeszcze miała. Potrzebował jej. Może właśnie to robią królowe. Może w najgłębszej ciemności zamków obejmują swoich królów i pozwalają im na chwile słabości, której oni nie mogą okazać nikomu innemu. Może królowe dają im siłę, ponieważ wszyscy inni tylko ją od nich czerpią."
Dodał: ladyinfantille Dodano: 24 I 2010 (ponad 8 lat temu)
+2 0


"Ludzi przy władzy też można podejść. A im bardziej wierzą w swoją potęgę, tym bardziej są podatni na ciosy."
Dodał: ladyinfantille Dodano: 24 I 2010 (ponad 8 lat temu)
+2 0


"To, że uzurpator mógł już dotrzeć do Gwaren, co mocno komplikuje sytuację, krasnoludy zrozumiały od razu. Lecz wzmianka, że nie będzie żadnego sklepienia nad głowami, nie będzie bezpiecznych, wielomilowych tuneli w twardej skale, a tylko ogromna pusta przestrzeń, nieskończone niebiosa - na te wieści pobladły i zaczęły się nerwowo wiercić. Maric musiał zapewniać raz po raz, że nie, nikt nigdy nie upadł w niebo i nie zginął na wieki. Tak, w rzeczy samej, na niebie jest gorące słońce, ale nikogo nie oślepiło na zawsze ani też nigdy nie spadło na ziemię i nikogo nie spaliło. A jednak te właśnie kwestie najbardziej niepokoiły wojowników urodzonych w podziemiach."
Dodał: ladyinfantille Dodano: 24 I 2010 (ponad 8 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

już nieraz zawiodła mnie książka napisana na podstawie RPGa, którego uwielbiam. niestety, jeszcze nie miałam przyjemności zapoznać się z treścią "Utraconego tronu", jednak liczę, że ta książka godnie wprowadza w świat, z którym wiążę wielkie nadzieje...
Dodano: 18 IX 2009, 22:18:35 (ponad 9 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-7574-162-9
Ocena: 4.83
Liczba głosów: 12
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Viena
18 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają