Kup książkę [edytuj książkę]

Tom Clancy's The Division. Skoro świt

Oparta na bestsellerowej grze powieść, w której członkowie Division starają się zapobiec rozprzestrzenianiu się śmiertelnej broni biologicznej, która zdewastowała połowę USA.

Kilka miesięcy po wybuchu niszczycielskiej pandemii, która rozpoczęła się w Nowym Jorku w Czarny Piątek, Stany Zjednoczone zaczynają się powoli odradzać. Nadeszła wiosna i ludzie czują nadzieję, łącząc się w grupy, tworząc osady i próbując ułożyć sobie jakoś życie.

Rząd upadł, infrastruktura jest zniszczona, a cywilizacja w ruinie, więc tylko Division – niezależna jednostka ukrytych agentów, których wywołuje się dopiero wtedy, gdy zawiedzie wszystko inne – chroni ludzi przed drapieżnikami, chcącymi ich skrzywdzić, śmieciarzami, zamierzającymi ich ze wszystkiego ograbić i napastnikami, którzy chcą ich wykorzystać.

Aurelio Diaz to agent Division i prawdziwy człowiek honoru. Ściga jednego ze swoich kolegów, który w niewyjaśnionych okolicznościach porzucił służbę, powodując śmierć wielu cywilów. Trop prowadzi do April Kelleher, odważnej kobiety, która wydostała się z Nowego Jorku i udała na targany problemami Środkowy Zachód w nadziei, że dowie się tam, dlaczego zamordowano jej męża i czy naprawdę istnieje antywirus, panaceum na śmiertelną zarazę.

Agent Diaz i April odkrywają, że przyszłość ich kraju jest zagrożona. Muszą działać, by uchronić ostatnią nadzieję cywilizacji na powstrzymanie nowego wirusa oraz na ratunek przed ostatecznym upadkiem.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Insignis
Rok wydania: 2019
ISBN: 978-83-66071-83-4
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
22 IV 2019 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają