Kup książkę [edytuj książkę]

Penelopa

Penelopa Wilhern ma wszystko, o czym może marzyć dziewczyna - bogatą rodzinę z wyższych sfer, cudowną sypialnię i najmodniejsze ubrania. Jest tylko jeden problem. Urodziła się w rodzinie, nad którą ciąży klątwa i ma świński ryjek.

Ukryta przed światem Penelopa musi stawić czoło sznurowi snobistycznych kawalerów błękitnej krwi, wśród których matka desperacko szuka dla niej męża. Bo tylko małżeństwo może położyć kres klątwie. Pracujący dla tabloidu złośliwy reporter Lemon, w nadziei, że uda mu się pstryknąć fotkę tajemniczej dziewczyny, zatrudnia Maksa, któremu ostatnio nie wiedzie się w życiu, by ten odegrał rolę potencjalnego zalotnika i przeniknął do rodziny Wilhernów. Jednak Max zaczyna być Penelopą naprawdę zainteresowany i nie chcąc jej zdradzić i rozczarować, po prostu znika.

Penelopa postanawia sama decydować o sobie i ucieka od rodziny. Skrywając swoją tożsamość za szalikiem, poznaje niezwykły świat. Wolność otwiera jej oczy na możliwości, o których istnieniu nawet nie wiedziała. Zawierając po drodze przyjaźnie, odkrywa szczęście w najmniej spodziewanych miejscach.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Philip Wilson
Rok wydania: 2007
ISBN: 9788372362261
Ocena: 4.25
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: boopoland
17 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają