Kup książkę [edytuj książkę]

Wybór

Travis Parker nigdy nie pragnął więcej, niż miał. Wystarczało mu spokojne życie, praca w zawodzie weterynarza, lojalni przyjaciele i wymarzony domek. Aby uniknąć komplikacji, nie angażował się w poważne związki z kobietami. Czy nowa sąsiadka - Gabby Holland, bynajmniej nie femme fatale, ale kobieta pragnąca spełnić się jako żona i matka, od kilku lat związana z jednym mężczyzną - coś odmieni w jego życiu? Gabby odrzuca próby nawiązania bliższej znajomości. Wydawałoby się, że między tym dwojgiem nic nie może się wydarzyć, a jednak... Z dnia na dzień ich znajomość przekształca się w coś, co zakończy się albo wielkim szczęściem, albo równie wielkim dramatem.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"O ile rozmowa jest tekstem, o tyle śmiech jest muzyką, sprawiającą, że wspólnie spędzony czas staje się melodią, której można słuchać w kółko i nigdy nie straci uroku ."
Dodał: Suzi Dodano: 21 I 2010 (ponad 10 lat temu)
+8 0


",,Ludzie się zmieniają. Zmiana jest jednym z nieuniknionych praw natury wyciskających piętno na życiu ludzi. Popełnia się błędy, odczuwa się żal, a pozostaje tylko coś, co sprawia, że zwykłe wstawanie z łóżka przychodzi z ogromnym trudem""
Dodał: Blumka Dodano: 06 IX 2009 (ponad 10 lat temu)
+4 0


"Podróżowanie ma raczej więcej wspólnego z doświadczaniem pewnych rzeczy niż z oglądaniem ich."
Dodał: patrycja175 Dodano: 05 III 2011 (ponad 9 lat temu)
+2 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 05 III 2014, 13:45:00 (ponad 6 lat temu)
0 0
Moja pierwsza książka Sparksa. Cóż... ani to odkrywcze, trochę życiowe (szczególnie druga część). Dialogi głównej pary są niekiedy tak żenujące, że nie wiadomo czy schować głowę pod koc czy czytać dalej, aby jak najszybciej skończyć (ja czytałam dalej).
Książka nie wzruszyła mnie jak przedmówczynię, nie wyzwoliła we mnie tych specyficznych uczuć, które towarzyszą podczas lektury o pięknej miłości. Nie jest to książka zła, jest po prostu przeciętna (jak wiele, wiele innych romansów). Plus za tragedię, która mnie zaskoczyła podczas lektury, przedstawił bardzo ważny problem. Nie podobało mi się rozstrzygnięcie.
Oceniam książkę na: 3.0
Dodano: 14 I 2013, 16:50:01 (ponad 7 lat temu)
0 0
pierwszy raz płakałam przy książce..strasznie się ciesze i dziękuje autorowi, że ją napisał a ja miałam zaszczyt ją przeczytać.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-7359-754-9
Ocena: 5.11
Liczba głosów: 40
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Blumka
06 IX 2009 (ponad 10 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają