Kup książkę [edytuj książkę]

Untitled (Naznaczeni śmiercią #2)

The untitled second novel of a highly anticipated duology in the vein of Star Wars, Veronica Roth explores—with poise and poignancy—the story of a boy who forms an unlikely alliance with an enemy. Both desperate to escape their oppressive lives, they help each other attain what they most desire: for one, redemption, and the other, revenge.

The first of Veronica Roth's upcoming young adult novels will publish in 2017, with the next novel to follow in 2018.


Seria Naznaczeni śmiercią

1. Naznaczeni śmiercią
2. Untitled

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
12 XII 2015 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają