Kup książkę [edytuj książkę]

Niezgodna: Wierna

Tytuł oryginalny: Allegiant
Data wydania: 3 czerwiec 2014

Finał bestsellerowej trylogii „Niezgodna”.

Społeczeństwo oparte na frakcjach, w które Tris Prior wierzyła, jest w rozsypce – rozbite przez przemoc i walkę o władzę, a także zranione przez stratę i zdradę. Dlatego kiedy nadarza się okazja wyruszenia w świat poza granicami, które zna, Tris jest gotowa.

Może tuż za murem, ona i Tobias znajdą sposób na proste, nowe życie razem, wolne od skomplikowanych kłamstw, poplątanych lojalności i bolesnych wspomnień. Ale nowa rzeczywistość Tris jest jeszcze bardziej niepokojąca niż ta, którą dziewczyna zostawiła za sobą. Stare odkrycia szybko tracą sens. Wstrząsające nowo poznane fakty zmieniają jej uczucia do tych, których kocha. To wszystko sprawia, że Tris po raz kolejny musi stoczyć walkę z zawiłością i złożonością ludzkiej natury, oraz zmierzyć się z niemożliwymi wyborami w kategorii odwagi, wierności, poświęcenia i miłości.

Planowana data polskiej premiery: 1 kwiecień 2014r.Z cyklu Niezgodna:

0. Cztery
1. Niezgodna
2. Zbuntowana
3.Wierna

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Odwaga może się przejawiać na wiele różnych sposobów. Czasem oznacza poświęcenie własnego życia dla czegoś ważniejszego, dla drugiego człowieka. Czasem to rezygnacja ze wszystkiego, co znałeś, ze wszystkich, których kochałeś, w imię czegoś większego. Ale czasem zupełnie coś innego. Czasem oznacza, że mimo bólu zaciskasz zęby i każdego dnia na nowo podejmujesz wysiłek, mozolną pracę na rzecz lepszego jutra."
Dodał: crazy14x5 Dodano: 24 V 2014 (ponad 7 lat temu)
+11 0


"Szczerość nie oznacza, że mówisz, co i kiedy chcesz. Oznacza, że to, co decydujesz się powiedzieć, jest zgodne z prawdą."
Dodał: kamila Dodano: 18 V 2014 (ponad 7 lat temu)
+11 -2


"I choć nikt mnie tego nie uczył, wiem, że na tym polega miłość. Jeśli jest prawdziwa, sprawia, że człowiek staje się kimś więcej, niż był, kimś więcej, niż wierzył, że może być."
Dodał: agunia96 Dodano: 27 VIII 2014 (ponad 6 lat temu)
+8 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Nie wiecie, czy ma pojawić się wydanie w filmowej okładce? A jeśli tak, to kiedy?
Dodano: 09 II 2016, 19:11:31 (ponad 5 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 21 VI 2014, 16:38:39 (ponad 7 lat temu)
0 0
Po przeczytaniu "Zbuntowanej" nie mogłam się doczekać,aż przeczytam kolejną część.Teraz,jednakże jestem nią zawiedziona.Intrygowało mnie ,co też znajduję się za płotem,wydawało mi się ,ze autorka wymyśli coś bardziej niespodziewanego.Zawiodłam się na ostatniej części.Nie tylko pod względem zakończenia,które było zupełnie niespodziewane,ale pod względem ogólnym.Moim zdaniem była za banalna.Chociaż pozostałe książki oceniam na 6+ to tej mogę dać jedynie 3.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.
Dodano: 24 V 2014, 09:37:12 (ponad 7 lat temu)
0 0
Myślałam, że ocenię tę książkę na 6, w sumie było tak tylko do momentu, w którym nastąpiła pewna przełomowa zmiana w całym tym cyklu. Nie wiem dlaczego, ale wręcz zniechęciła mnie ona przed dalszym czytaniem... Nie mniej jednak powoli, powoli brnęłam do końca i w zasadzie nie żałuję. W ostateczności książkę uważam za genialną i cieszę się, że dane mi było ją przeczytać! Zakończenie mnie urzekło. Co prawda w moich wyobrażeniach wygląda ono jednak nieco inaczej, ale te przedstawione przez autorkę też mi się podoba - po jego przeczytaniu nawet przez chwilę zaszkliły mi się oczy.
Osobiście polecam cały cykl "Niezgodnej"
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788324149605
Ocena: 4.78
Liczba głosów: 60
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Zaje123fajna
28 X 2012 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają