Kup książkę [edytuj książkę]

Gamedec. Obrazki z Imperium. Część I

Od Drugiej Wojny z Thirami upłynęło wiele cykli. W WayEmpire nastały Czasy Szczęśliwości. Worplany produkują wszelkie dobra, a Sitizeni nie muszą pracować. Ludzkość kontroluje ImBu – cyfrowy byt będący połączeniem programu Budda i wirtualnej reprezentacji Imperatora Gorgona Nemezjusa Ezry. Realną władzę sprawują Błogosławieni – Ranowie wyznaczeni przez ImBu.

Na tym nieskazitelnym obrazie pojawiają się jednak rysy: na jednej z planet Imperium wybucha tajemnicza epidemia, anarchista Han Fierce postanawia w makabryczny sposób sprawdzić, czy deklarowana przez Imperium Wolna Wola istnieje, silniki pancerników otaczających Łzę Cheronei przestają działać, a Whale – statki obcej cywilizacji, która współistnieje z WayEmpire - otwierają ogień do tajemniczej obcej floty.

Tymczasem Torkil Aymore – cel Hana Fierce'a - odkrywa kult kobiety, która każe się nazywać Imperatorką i chce dzielić władzę z ImBu. Imperatorka twierdzi, że może odnaleźć króla Waruitów, którzy napadli na Imperium. Gdy w galaktyce Andromedy znajdują w końcu siedzibę władcy obcej cywilizacji, ten wzywa flotę inwazyjną z Drogi Mlecznej. Wielu ludzi gromadzi się wokół Hana Fierce’a i Imperatorki, tworząc Ruch Wolnej Woli przeciwstawiający się porządkowi Imperium. Gorgon Nemezjus Ezra pragnie za wszelką cenę zniszczyć swą przeciwniczkę, ta jednak rzuca klątwę na Imperium, a zaklęcie nabiera potężnej mocy...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2015
ISBN: 9788378187790
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
07 VIII 2015 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają