Kup książkę [edytuj książkę]

Mowa Ciszy

Żyjemy w ciągłym biegu - praca, szkoła, dom, zakupy, kariera... W niekończącej się pogoni za czymś, czego i tak nigdy nie udaje nam się złapać. Dzisiejszy człowiek nie umie trwać w bezruchu. Chwila na relaks jest przez niego postrzegana jako niepotrzebne marnowanie czasu.

Ale któż z nas nie miał ochoty wylądować na bezludnej wyspie pozbawionej jakiejkolwiek cywilizacji? Bez telefonów komórkowych, bez nawału obowiązków, bez pilnych terminów i stresu. Po prostu cisza i ja... Książka "Mowa ciszy" umożliwi każdemu stworzenie własnej wyspy. Własnej oazy spokoju. Własnego azylu, do którego nie wedrze się żaden wróg. Nie trzeba pakować walizki ani kupować drogiego biletu na podróż w egzotyczne miejsce - tę wyspę da się zbudować pośrodku całego ludzkiego zgiełku. Możesz się schronić na niej w każdej chwili - podczas stresującego dnia pracy, kłótni rodzinnych czy nieprzyjemnej wizyty u lekarza.

"Mowa ciszy" to zbiór prostych prawd wyrażonych w postaci sutr. Po zapoznaniu się z dowolnym fragmentem odłożysz książkę, a przeczytana prawda zacznie sama dojrzewać i żyć w twych myślach swoim własnym życiem. Eckhart Tolle jest idealnym nauczycielem, ponieważ nie podaje gotowych recept, lecz krok po kroku mobilizuje nas do samodzielnego znalezienia wyjścia z niekomfortowej sytuacji. A jest ono na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wsłuchać się w mowę ciszy.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Żyj samym życiem. Niech się dzieje."
Dodał: Kasumi Dodano: 30 VII 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"gdziekolwiek idziesz, tam jesteś."
Dodał: Kasumi Dodano: 30 VII 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Stawiaj sobie cele, ale wiedz, że osiągnięcie ich nie jest wcale takie ważne. Wszystko, co powstaje w stanie obecności oznacza, że dana chwila nie jest środkiem do osiągnięcia celu - samo działanie w danej chwili jest spełnieniem samym w sobie. Już nie ograniczasz 'teraz' do środka, przy pomocy którego osiągasz cel - to była świadomość ego. 'Nie ma mnie, nie ma problemu', powiedział mistrz buddyjski poproszony o wyjaśnienie głębszego znaczenia buddyzmu."
Dodał: Kasumi Dodano: 30 VII 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-7377-364-6
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Kasumi
30 VII 2015 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają