Kup książkę [edytuj książkę]

Nie mów nikomu

Tytuł oryginalny: Tell No One

Od śmierci Elizabeth z rąk seryjnego zabójcy minęło 8 lat, ale młody lekarz David Beck nie potrafi o niej zapomnieć. Wiadomość, jaka pocztą elektroniczną przesyła mu anonimowy nadawca, zawiera niezbity dowód, że jego żona nadal żyje. Jak to możliwe, skoro jej ciało zostało zidentyfikowane? Beck ignoruje ostrzeżenie "nie mów nikomu" i próbuje dotrzeć do sedna mrocznej tajemnicy, której ślady wiodą w przeszłość. Padają następne ofiary, zagadka goni zagadkę...

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić."
Dodał: Karolina Dodano: 27 II 2009 (ponad 12 lat temu)
+31 -4


"Seks jest dla wszystkich, ale wzajemna bliskość po nim tylko dla zakochanych"
Dodał: Karolina Dodano: 27 II 2009 (ponad 12 lat temu)
+25 -11


"Czasem pakujemy stare rzeczy i chowamy je na strychu, nigdy nie zamierzając ich wyjmować, ale nie potrafimy się ich pozbyć. Pewnie tak samo jak marzeń."
Dodał: dona Dodano: 30 IV 2011 (ponad 10 lat temu)
+5 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Ulubiona bo to od niej zaczełam moją przygodę z twórczością Cobena... pisarz jest rewelacyjny...
Dodano: 26 I 2011, 19:42:03 (ponad 10 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 09 VII 2011, 10:07:56 (ponad 10 lat temu)
+3 0
Świetna! Bez dwóch zdań ŚWIETNA! Pochłonięta w dwa dni! Nie można było inaczej. Prawdy po prostu trzeba się dowiedzieć i tyle. A prawda (jak zawsze w tego typu książkach) jest baaardzo zaskakująca. Dosłownie do ostatniej strony. To jedna z tych książek, która zamykasz i musisz wziąć kartkę i rozpisać całą historię w tabelce, słupku czy co tam komu odpowiada. Kto z kim, kto kogo zabił, kto gdzie był, jakie godziny są istotne dla sprawy. No bo niby zagadka się rozwiązała, ale wątków było tyle, ż wątpisz, czy to co zostało napisane, to na pewno jest prawda, czy to na pewno jest rozwiązanie zagadki, czy czegoś nie pomyliłeś/łaś, czy wszystkie elementy tej układanki do siebie pasują. Dopóki tego nie zrobisz nie zaśniesz!
Oceniam książkę na: 5.0
Dodano: 27 X 2010, 14:45:41 (ponad 10 lat temu)
+3 0
Uwielbiam Cobena Jest po prostu genialny !
Oceniam książkę na: 5.5
Dodano: 16 III 2013, 16:18:51 (ponad 8 lat temu)
0 0
Genialny thriller. Porwał mnie już od pierwszych stron. Wiele oczekiwałam od tej książki- nie zawiodłam się. Zagadka goniła zagadkę, a ja przewracałam strony, ignorując moje obowiązki. Nic innego nie istniało. Tylko ja i ta powieść. Kocham taki stan. W "Nie mów nikomu" znajdziecie napięcie, tajemnice, zwroty akcji, kłamstwa, strach i zaskakujące zakończenie. Absolutnie polecam
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2002
ISBN: 8387834149
Ocena: 5.16
Liczba głosów: 111
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Karolina
27 II 2009 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają