Kup książkę [edytuj książkę]

Rainbow-Hued Girl Tęczowa Dziewczyna

Znana i lubiana amerykańska aktorka, wybiera się na odpoczynek do miasteczka Somoethville na zachodnim wybrzeżu USA. Spotka tam intrygującego Węgra, świętującego zdobycie prestiżowej nagrody. Piękna Ava z Ameryki i Kristof z Europy, na pozór nie mają nic wspólnego, jednak zbiegiem okoliczności ich ścieżki przetną się i zmienią na zawsze dotychczasowe życie…
Dwa kontynenty, dwoje ludzi. Różnice i pasje. Czy dzięki magii miłości uda im się ocalić uczucie? Czy dzielący ich ocean okaże się do przebycia? Czy jedno magiczne słowo aż tak wiele może zmienić? Czy naprawdę miłość wszystko zwycięża?

Książkę można kupić w tym miejscu: http://zaczytani.pl/ksiazka/rainbowhued_girl_teczowa_dziewcz...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Una mujer es una mujer y un hombre un hombre, y nadie sabe que es lo que en última instancia determina la caída mutua en el amor… No es fácil, pero hay una fuerza que lo supera todo. La expresamos con un beso, y el poder del amor lo hace todo para que lo imposible sea posible, y solamente amas..."
Dodał: EMCK Dodano: 27 V 2015 (ponad 3 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 28 III 2015, 21:03:14 (ponad 3 lat temu)
0 0
Za Dom Książki Gdańsk/Białystok
https://pl-pl.facebook.com/domksiazkipl

Wiecie jak mocna i nierozerwalna jest siła miłości? Wydawałoby się, że to motyw wyeksploatowany do cna, jednak Stanisław Krzysztof Mokwa bardzo postarał się, żeby umieścić go w nietypowej scenerii. Czy miłość amerykańskiej aktorki i Węgra przeżyje odległość i próbę czasu?
Do miasteczka Somoethville na zachodnim wybrzeżu USA przyjeżdża na urlop znana i lubiana aktorka o imieniu Ava. Podczas pobytu poznaje przystojnego i intrygującego Węgra o imieniu Kristof, który właśnie świętuje zdobycie prestiżowej nagrody. Jak łatwo się domyślić, Ava i Kristof nie mają ze sobą nic wspólnego, jednak spotykają się w nietypowych okolicznościach. Od tego momentu ich życie nie będzie już takie jak dawniej.
Głównych bohaterów różni wszystko – miejsce zamieszkania, pasje i osobowości. Czymże jednak są tego rodzaju „trudności” wobec prawdziwej miłości. Czy magia miłości ocali uczucie i pozwoli przebyć ocean dzielący parę?

http://www.dom-ksiazki.pl/…/teczowa-dziewczyna-rainbow-hued…
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2015
ISBN: 9788379425464
Ocena: 5.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Ania1986
24 I 2015 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają