Kup książkę [edytuj książkę]

Opowiadania czytane nocą

13 kryminalnych opowiadań pełnych zbrodni, krwi, gry pozorów, zaskakujących zakończeń i psychologicznej głębi. Do czytania w blasku księżyca.

Bohaterowie opowiadań to Wasi sąsiedzi, przyjaciele, krewni. Spotykacie ich codziennie w autobusie albo w sklepie. Kłaniacie się sobie w parku, wymieniacie parę zdań o pogodzie, może doradzacie, gdzie spędzić urlop. Ale czy na pewno ich znacie? Czy wiecie, gdzie podział się troskliwy mąż kuzynki? Dokąd wieczorami wymyka się córka przyjaciół? Czy warto odwiedzić cichy pensjonat na Mazurach polecany przez panią z kiosku? Kim naprawdę jest Wasz spokojny sąsiad? O czym myśli młoda kobieta, którą widujecie w pobliskiej kawiarni? Czy znacie tajemnicę miłego pana pijącego kawę na sąsiednim balkonie? Dokąd wieczorami wymyka się córka przyjaciół w czarnym kombinezonie? Czy pachnące ziołami mazurskie gospodarstwo zapewni Wam przyjemny wypoczynek? Jak spędza wolne popołudnia idealna gosposia sąsiadów? Czy sąsiadka, którą spotykasz na osiedlowym ryneczku jest tak miła, na jaką wygląda? Nic nie jest takie, jakim się wydaje. A odkrycie prawdy nie przyniesie Wam spokoju...

Autorka wzięła na celownik zwykłych ludzi, których codziennie mijasz na swojej drodze. Nie sposób dojrzeć w nich prawdziwą twarz, a szczególnie wtedy, gdy ukrywają ją głęboko przed postronnym wzrokiem. Na zewnątrz kusza uśmiechem, ciepłym słowem a co skrywa ich dusza? Mozaika doświadczeń, przemyśleń, marzeń składa się na nieznane i nieobliczalne oblicze.

Patronat medialny nad tą książką objął serwis Zbrodnia w Bibliotece. Pozycja została wyróżniona w konkursie im. Macieja Słomczyńskiego (Joe Alex).

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Czerwona Papuga
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788393682027
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: semua7
22 I 2015 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają