Kup książkę [edytuj książkę]

Gen Atlantydy

O książce:

NAJWIĘKSZA TAJEMNICA WSZECHCZASÓW…
HISTORIA O POCHODZENIU LUDZKOŚCI…
ZOSTANĄ UJAWNIONE.


70,000 lat temu, ludzka rasa prawie wymarła. My przetrwaliśmy, ale nikt o tym nie wiedział. Aż do teraz. Odliczanie do następnego stadium ewolucji człowieka powoli się rozpoczyna, a ludzkość tym razem może nie przetrwać.

Immari są znakomici w utrzymywaniu sekretów. Przez 2,000 lat ukrywali prawdę o ewolucji człowieka. I szukali odwiecznego wroga – zagrożenia, które zniszczyło ludzką rasę. Teraz poszukiwania dobiegły końca.

U wybrzeży Antarktydy naukowcy odkryli tajemniczą strukturę pogrzebaną głęboko w górze lodowej. Tkwiła tam przez tysiące lat i nie została stworzona przez człowieka. Immari myślą, że wiedzą, czym ona jest, ale nie chcą ryzykować. Nadchodzi czas wykonania ich największego planu: ludzkość musi ewoluować albo zginąć. W laboratorium w Indonezji, błyskotliwi genetyce są coraz bliżej znalezienia klucza do wcielenia planu w życie.

Cztery lata temu, Dr. Kate Warner opuściła Kalifornię i przeniosła się do Jakarty w Indonezji, aby uciec od przeszłości. Nie poradziła sobie z tym, co ją spotkało, ale dokonała niemożliwego odkrycia: znalazła lekarstwo na autyzm. A przynajmniej tak jej się wydaje. To, co znalazła jest tak naprawdę dużo bardziej niebezpieczne. Jej badania mogą odmienić ludzką historię i uwolnić następne stadium ewolucji. Gdyby to trafiło w ręce Immari… oznaczałoby tylko jedno – koniec ludzkości.

Tylko jeden człowiek widział kawałki spisku tworzonego przez Immari: agent David Vale. Ale nie ma już czasu, aby to zatrzymać. Jego informator nie żyje. Jego organizacja uległa infiltracji. Jego wróg go ściga. Ale kiedy otrzymuje kryptyczny kod z anonimowego źródła, ryzykuje wszystko, aby ocalić jedyną osobę, która może go rozszyfrować: Dr. Kate Warner.

Teraz Kate i David biorą udział w wyścigu, którego celem jest ujawnienie globalnego spisku oraz odkrycie prawdy o Genie Atlantów… i ludzkim pochodzeniu. Ta podróż zabiera ich do najdalszych zakątków świata i wgłąb sekretów ich przeszłości. Immari są coraz bliżej i nic nie stanie im na drodze w odnalezieniu Genu Atlantów oraz wprowadzeniu kolejnego stadium ewolucji człowieka – nawet jeżeli oznacza to zabicie 99,9% populacji światowej. David i Kate mogą uch powstrzymać… jeżeli tylko sobie zaufają. I przeżyją.

Gen Atlantydy to dający do myślenia techno-thriller o globalnych eksperymentach genetycznych, starożytnych spiskach i tajemnicach ludzkiego pochodzenia. Znakomici bohaterowie oraz historyczne i naukowe fakty sprawią, że na długo nie zapomnicie o tej historii – nawet jeżeli już skończycie ją czytać.


Trylogia Zagadka pochodzenia

1. Gen Atlantydy
2. Atlantydzka zaraza
3. Atlantydzki świat

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7686-323-8
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
02 XII 2014 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają