Kup książkę [edytuj książkę]

Tęsknię za tobą

Od nadziei na powrót dawnej miłości do niebezpiecznego śledztwa w sprawie zbrodni sprzed lat. "Tęsknię za tobą" to pełen zaskakujących zwrotów akcji thriller mistrza gatunku - Harlana Cobena. Detektyw nowojorskiej policji, Kat Donovan, jest poruszona, gdy przeglądając profile na portalu randkowym, natrafia na zdjęcie byłego narzeczonego. Z wielką siłą powracają dawne emocje. Mężczyzna osiemnaście lat temu porzucił Kat i złamał jej serce. Być może nadszedł odpowiedni moment, by zapomnieć o minionych krzywdach i rozpocząć w życiu nowy etap... Jednak dawny ukochany nie chce odnawiać znajomości. Natomiast Kat zaczyna nabierać podejrzeń, że Jeff jest powiązany z gangiem oszustów zajmujących się porywaniem, okradaniem i mordowaniem ludzi zwabionych wizją płomiennego romansu w Internecie. Wraz z postępem śledztwa wychodzą na jaw coraz mroczniejsze tajemnice. A tropy prowadzą do niewyjaśnionej sprawy sprzed lat: zabójstwa ojca Kat...


źródło: www.merlin.pl

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 12 II 2015, 16:09:00 (ponad 5 lat temu)
0 0
"Tęsknię za Tobą" to powieść bardzo dobra. Coben, jak zwykle ułożył ciekawą intrygę, zasypał nas tropami, które należy ułożyć w całość. Powieść wciąga i czyta się ją bardzo szybko, chociaż fabuła nie jest jakoś specjalnie oryginalna. Niemniej dobrze spędzony czas, trochę relaksu i emocji.
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7885-943-7
Ocena: 4.95
Liczba głosów: 10
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: diamentowalady
28 IX 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają