Kup książkę [edytuj książkę]

Ostatnia spowiedź: Tom 3

Kontynuacja bestsellerowej powieści Niny Reichter. Pełna napięcia, romantyczna opowieść o miłości w szponach show-biznesu. Poznaj tom III cyklu Ostatnia spowiedź.

Bradin i Ally żyją spokojnie, są zaręczeni. Ale show-biznes nie zapomina o tych, których raz pochwycił w swe sidła. Bradin nadal żyje w sieci zależności. Producenci, wytwórnia, kontrakt płytowy. Słupki sprzedaży. Świat bez sentymentów. Gdy Violet La Roch odkrywa przed mediami prawdę o swoim dawnym związku z Bradinem, wszystko zaczyna się walić. Jedno kłamstwo pociąga za sobą drugie. Znajdują się ludzie, którym zależy, by zniszczyć wokalistę Bitter Grace. I okazuje się, że poukładane życie to domek z kart, nic bardziej trwałego od snu. Co zrobić, gdy szaleńcza, mająca trwać wiecznie miłość nagle się skończyła… a Ally nadal mieszka w obcym kraju, wprawdzie z karierą, ale bez rodziny i z sercem rozbitym w drzazgi?Seria Ostatnia spowiedź:

Tom 1
Tom 2
Tom 3
źródło opisu: http://bookgeek.pl/2014/10/25/poznaj-tom-iii-cyklu-ostatnia-...

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"A historii nigdy nie należy zmieniać."
Dodał: HexHall Dodano: 25 V 2015 (ponad 6 lat temu)
+2 0


"Wciąż odbierasz mi siłę Boże, pokazując bez końca, co straciłem."
Dodał: Miravelle Dodano: 09 I 2015 (ponad 6 lat temu)
+2 0


"Jesteś czymś, co nigdy się nie zmieni. Jesteś obrazem sprzed moich oczu."
Dodał: Miravelle Dodano: 09 I 2015 (ponad 6 lat temu)
+2 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 26 V 2015, 17:04:11 (ponad 6 lat temu)
0 0
To zabawne jak bardzo moje uczucia zmieniły się w czasie czytania kolejnych tomów. Najpierw pojawiło się rozczarowanie spowodowane nienadzwyczajnością pierwszej części, ale postanowiłam sięgnąć po kolejny tom. I dobrze, że tak się właśnie stało, ponieważ w tym momencie zrozumiałam, że z jakiegoś powodu ta książka jest jednak uznawana za bestseller, pod czym obecnie mogę się podpisać również i ja. Nina Reichter uczy nas, że strata czegoś na czym nam zależy może zapoczątkować coś równie pięknego. Bo chociaż Ally straciła jedną miłość to jej życie nadal miało potoczyć się szczęśliwie przy boku drugiej bratniej duszy… Ponieważ jeśli odwołamy się do prawdziwego życia to zrozumiemy, że nasze serce nie zawsze należy tylko do jednego serca, bo gdyby tak było to ile ludzi żyło by samotnie walcząc z każdym dniem kiedy musimy borykać się ze swym złamanym sercem. Zwykle to właśnie bolesna strata może pomóc nam odkryć z kim jeszcze możemy dzielić miłość. Zatem pamiętajcie, że " historii nigdy nie należy zmieniać".
Oceniam książkę na: 6.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379424474
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 13
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
10 IX 2014 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają