Kup książkę [edytuj książkę]

Nigdy Cię nie zapomniałam

On jest piękny, świetnie zbudowany, umięśniony, słowem ideał. Boski. Ona też piękna, choć nie do końca z siebie zadowolona. Jak to kobieta:) On ma na imię Aleks, ona Sophie. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, łączą ich wspólne tematy i niesamowity seks. Jednak znajomość się urywa. Z jego winy:

"Boski Thor. Mój pierwszy. I w pewnym sensie ostatni. Wtedy zostawił mnie i porzucił, pomimo, że obiecał nigdy mnie nie opuścić. A teraz zjawia się tu i jak gdyby nigdy nic wita słowami „Witaj Rybko”. Po co zstąpił do Midgardu i znów zakłóca mój ciężko wypracowany spokój? Powinnam była go nienawidzić, obrzucić błotem, spoliczkować. Powinnam była… Nie wiedziałam, o co w tym wszystkim chodzi. Po co się zjawił w mgiełce intrygi? Czego chciał? Przygodnego seksu? Jeśli tak, to niech go szlag, pomyślałam. Teraz chciało mi się tylko wyć! Po co ja się oszukuję? Tęskniłam za nim, jak diabli. Nie umiałam się odnaleźć w świecie bez niego i bezustannie pamiętałam."

Okaże się jednak, że Aleks-Thor miał ważny powód, który odciągnął go od zaplanowanego spotkania. Sophie-Sif oczywiście mu wybaczy, ale na drodze do ich boskiej miłości będzie się jeszcze czaić wiele niebezpieczeństw. Czy miłość zwycięży? Na pewno tak, tylko w jakim stylu i z jakimi stratami?


Seria Nigdy...

1. Nigdy cię nie zapomniałam
2. Nigdy nie pozwolę ci odejść
3. Nigdy nie mówię nigdy

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Jesteś dla mnie wszystkim, Rybko. Moją Agape i Erosem. Słońcem, wodą, tlenem, codziennym posiłkiem. Jesteś moją muzą. To dla ciebie chcę uczyć się i stawać się lepszym. To dla ciebie chcę tworzyć i dawać. Dla ciebie żyć. Żyć z tobą! Jak mógłbym oddychać, gdy ty pierwsza nie weźmiesz oddechu, jak moje serce mogłoby wybić uderzenie, bez twojego, nadającego mu rytm. Kocham twoje oczy, w których odbija się dobro, twoje różowe usta, twoje włosy niczym piaszczyste wydmy smagane wiatrem. Kocham twoje piersi, gdy ulegają moim pieszczotom, twoje jedwabiste płatki nabrzmiałe w podnieceniu, twój jęk, gdy dochodzisz w moich ramionach i wypowiadasz moje imię... Każdego dnia budzę się dziękując losowi, że mi cię ponownie zesłał."
Dodał: Miravelle Dodano: 04 VIII 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Jeśli jest ktoś, kto czyha na ich szczęście to Aleks będzie musiał go znaleźć. Poruszy niebo i ziemię, lecz nie dziś. Dziś wieczorem wstrząśnie światem jednej dziewczyny. Blond anioła, którego kochał jak nikogo dotąd."
Dodał: Miravelle Dodano: 04 VIII 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"– Dlaczego nic mi nie powiedziałeś? – zapytała Sif z wyrzutem, zaciskając w złości pięści.
– Chciałem cię chronić. Jesteś dla mnie wszystkim.
– To cię nie usprawiedliwia, Synu Odyna. Miałam prawo wiedzieć, że coś mi grozi, że grozi tobie.
– Teraz to wiem, najdroższa – odparł ze skruchą Thor.
– Mogłeś zginąć. Nigdy więcej mnie nie okłamuj w tak ważnej sprawie. W żadnej. – Przytuliła się do jego torsu
– Przysięgam ci – powiedział, gładząc jej włosy."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 IX 2014 (ponad 4 lat temu)
0 -1

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Wyobraź sobie, że masz tylko jedną jedyną szansę, aby zdobyć miłość kogoś, o kim marzysz i śnisz od lat. Masz numer telefonu, drżącą ręką uruchamiasz komórkę i... nagle brakuje ci odwagi, aby wykręcić numer i porozmawiać. Ale zaraz, zaraz... w końc...
Dodano: 27 VII 2015, 09:51:55 (ponad 3 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379002535
Ocena: 5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
08 IX 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają