Kup książkę [edytuj książkę]

Czekając na odkupienie

Główna bohaterka trafia do wymyślnego piekła, w którym musi się zmierzyć z jego królową i pewnym mężczyzną, z którym łączy ją daleka przeszłość. Przemierzając kolejne kręgi piekła, spotyka różne niesamowite istoty. Powieść „Czekając na odkupienie” powstała z fascynacji autorki historią i literaturą fantastyczną. W jej książce powracają do życia zapomniane plemiona barbarzyńskie. Akcja książki w zaskakujący sposób przenosi się z V w. n.e. do współczesności. Okaże się, że duch historii przez cały czas czuwa nad ludzkością.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Z przyjemnością zagrzebałam w nim palce. Do moich uszu doleciało dzwonienie. Rozejrzałam się i strach ogarnął mój umysł. Na końcu ścieżki stał wielki, czarny koń, na którym siedział jakiś mężczyzna. Rumak opleciony był ciężkimi łańcuchami i to one wydawały ten dźwięk. Zwierze ruszyło na mnie galopem. Zaczęłam uciekać, ale moje nogi zapadały się w piasek. Próbowałam się oswobodzić, jednak próby zdały się na nic."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 27 II 2015 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Poprzysiągł zemstę i wtedy pojawiła się Lilith. Zaproponowała mu układ. Jego służba w zamian za zemstę. Fang jednakże był zbyt porywczy, by zauważyć podstęp. Zaprzedał dusze nas wszystkich. Całej rodziny i całego naszego obozu. Od tamtej pory jesteśmy uwięzieni w piekle. A Fang pokutuje za swoje grzechy. Od ponad tysiąca pięciuset lat czekamy na odkupienie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 27 II 2015 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Gabe zapłaciła kobiecie, a ja musiałam słuchać tych bredni. Moja przyjaciółka aż zwijała się z radości, gdy Cyganka powiedziała jej, że znajdzie wielką miłość, a jej życie zawodowe nabierze rozpędu. Z trudem powstrzymywałam parsknięcie. Jakie życie zawodowe? Zejdzie ze zlewozmywaka i zastąpi kelnerkę?"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 27 II 2015 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7805-480-1
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: obsesjakasiulka
12 VII 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają