Kup książkę [edytuj książkę]

Rooms

Na początku tego miesiąca autorka bestsellerowej serii „Delirium” zdradziła swoim fanom, że jej najnowsza powieść pt. „Rooms” pojawi się w amerykańskich księgarniach już we wrześniu 2014 roku.

Debiutancka powieść dla dorosłych Lauren Oliver opowiada hipnotyzującą historię o rodzinie, duchach, sekretach i tajemnicy, w której życie żywych i martwych przecinają się w szokujących, zadziwiających i poruszających miejscach.

Wealthy Richard Walker dopiero co umarł, zostawiając za sobą swój wiejski domek pełen pokoi wypełnionych dorobkiem jego życia. Jego rodzina – gorzka ex-żona Caroline, sprawiający problemy nastoletni syn Trenton i pamiętliwa córka Minna – powracają do tego starego domu w celach majątkowych.

Walkers jako duch nie jest sam. Prim Alice i cyniczna Sandra, dawno nieżyjące mieszkanki związane z tym domem, także utrzymują się w jego klaustrofobicznych ścianach. Walcząc o przestrzeń, pamięć i dominację, obserwują nową rodzinę i ich wspomnienia z dawnego życia.

Pomimo że ich głosów nie słychać, Alice i Sandra rozmawiają ze sobą poprzez dom – sykiem grzejnika, skrzypieniem schodów i mruganiem żarówki. Zarówno żyjący jak i martwi są nawiedzani przez bolesną prawdę, która wkrótce wyjdzie na wierzch z wybuchową siłą. Kiedy pojawia się nowy duch i Trenton zaczyna się z nim komunikować, dochodzi do kolizji świata ludzi i duchów – z katastroficznym rezultatem.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: juli
08 IV 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają