Kup książkę [edytuj książkę]

Żywioły

Jeden niszczycielski żywioł, trzej groźni zbrodniarze.

Potężna nawałnica, którą przyniósł prąd strumieniowy z Kanady, przetaczająca się przez USA, zyskała przydomek Alberta Clipper. Jest początek października, a burza z furią atakuje Stany Zjednoczone od Illinois po Florydę, gdzie zderza się z tropikalnym niżem, ponownie rusza na północ i sieje spustoszenie na Wschodnim Wybrzeżu. W samym centrum wichury, ulewy i śnieżycy detektyw Mary Catherine Riggio, agentka FBI Maggie O’Dell i porucznik Taylor Jackson muszą stawić czoło nie tylko żywiołom, ale przede wszystkim trzem groźnym zbrodniarzom.

Alex Kava to autorka bestsellerowych thrillerów psychologicznych. Jej książki, tłumaczone na ponad dwadzieścia języków, cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno w Polsce, jak i na świecie, i niezmiennie figurują na listach bestsellerów. Powieści otrzymały znakomite recenzje, nominowano je do licznych nagród literackich.

Erica Spindler napisała ponad trzydzieści powieści, m.in. Złodziej tożsamości, Krwawe wino i Opętanie, które ukazały się w wielomilionowym nakładzie. Książki znalazły się na listach bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i Amazon.com. Przetłumaczono je na ponad dwadzieścia języków. Autorkę uhonorowano prestiżową nagrodą Daphne du Maurier i dwukrotnie wyróżnieniem Kiss of Death.

J.T. Ellison jest wielokrotnie nagradzaną autorką ośmiu powieści sensacyjnych, entuzjastycznie przyjętych przez krytykę i wydanych w ponad dwudziestu krajach. Pracowała m.in. w Białym Domu oraz dla dostawców sprzętu obronnego i lotniczego. Pisząc książki, współpracuje z policją w Nashville, FBI oraz innymi instytucjami, które zajmują się zwalczaniem przestępczości.

źródło opisu: G+J Gruner&Jahr, 2013
źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 04 IV 2014, 13:22:33 (ponad 5 lat temu)
0 0
Rozczarowałam się tym zbiorem, chociaż nie oczekiwałam na początku, że ta książka będzie jakaś nadzwyczajna, ale myślałam, że utrzymają dobry poziom.

"Wielki chłód" Erici Spindler zapowiadał się ciekawie, ale wyszło tego bardzo nudne i banalne opowiadanie. Nic wyjątkowego i godnego większej uwagi. 3/10

"Elektryczny błękit" Alex Kavy rozczarował mnie swoją schematycznością. Wątek z przemycaniem narkotyków ciekawy, ale po za tym bardzo słabo. 4/10

"Niewidoczni" J.T Elliason to opowiadanie, które podobało mi się, bo miało w sobie ogromny potencja. Ale wyszyło inaczej, a szkoda. 4,5/10

Zbiór jest naprawdę słaby, tak naprawdę męczyłam się z nim, aby przebrnąć do końca. Nie polecam.
Oceniam książkę na: 3.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Burda Książki
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788377784976
Ocena: 3.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Zaaraza
21 III 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają