Kup książkę [edytuj książkę]

Kod Edy Vinci

SEQUEL (TRUDNE SŁOWO) tzw. NAJWIĘKSZEGO BESTSELLERA WSZECH CZASÓW!
OSTRZEŻENIE: TO DZIEŁO JEST PARODIĄ (JESZCZE TRUDNIEJSZE SŁOWO), LEKTURA GROZI NIECHYBNĄ TRAUMĄ! (SŁOWO PONIŻEJ KRYTYKI)

Prawdziwe przyczyny sukcesu książek Dona Brine'a stanowią tajemnicę, do której nie mają dostępu nawet templariusze, CIA ani Kościół Świetlistych Apostołów Dnia Ostatniego, Którzy Przylecieli Z Kosmosu, Aby Rozgromić Liberałów (Alabama; ostatnio widziani także w Polsce). A poza tym Balcerowicz musi odejść!

Oto pięć szalenie zawikłanych tajemnic, które zmienią twój światopogląd. I ryby. Po lekturze tej książki zwątpisz, czy warto jeszcze w życiu czytać inne. A o to one (tzn. tajemnice, nie książki):
* Wybitny i ceniony kustosz leży martwy w swojej galerii, z wepchniętym do gardła metrowym dorszem...
* Superinteligentny młody człowiek, ceniony anagramotolog, przystojny, z poczuciem humoru, z mieszkaniem własnościowym, z dobrą pracą, niepalący, wykazujący wielką dbałość o higienę osobistą, kawaler, nie jest gejem, nie jest nietowarzyski, spotyka się z mnóstwem kobiet, ale żadna nie wydaje się tą właściwą...
* Piękna Francuzka, ceniona młoda kryptolożka policyjna, która dyplom z kryptologii uzyskała w Royal Holloway - uniwersytecie bez wydziału kryptologii...
* Książka rojąca się od odgrzewanych na zjełczałym rybim tłuszczu teorii spiskowych staje się globalnym bestsellerem.
* Dan Brown - naiwniak, który wierzy, że obraz skrywający mapę do Klucza Sklepienia to Mona Liza. Fuszera wszech czasów! Tajemnicę tajemnic skrywa nasza Dama z gronostajem (czyli przebranym dorszem). Do obejrzenia w Muzeum Czartoryskich. Zapraszamy! [wypożyczalnia lip... tzn. lup w szatni]

"Publikacja sponsorowana przez Coddy Delight®, energetyzujący napój owocowy o smaku dorszowym. Daj go swoim dzieciom, a dasz im niebo!"

Rok wydania: 2005

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2005
ISBN: 9788372988485
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: kornelia233
08 III 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają