Kup książkę [edytuj książkę]

Duchy Inków

Nad Zalewem Czorsztyńskim, pośród pięknych krajobrazów Spiszu, w Niedzicy, stoi zamek, zwany przed wiekami Dunajecz. Według legendy, skrywana jest w nim tajemnica wywiezionego z Peru złota świątyni Coricanchy. Wraz ze złotem, przed wiekami w niedzickim zamku miała skrywać się peruwiańska księżniczka, zamordowana przez chciwych Hiszpanów. Fakt ten szczególnie interesuje Inkę Złotnicką – archeolożkę z Wrocławia, która w przybyciu na zamek ma prywatny cel oraz Komandante Eduardo – peruwiańskiego rewolucjonistę, który chce przechwycić drogocenne złoto. Autorka powieści „Duchy Inków” – Jolanta Maria kaleta, prowadzi czytelnika nie tylko po komnatach niedzickiego zamku. Zaskakujące zwroty akcji czekają na bohaterów na tatrzańskim szlaku, na wodach rwącego Dunajca czy w na Wyspie Słońca na jeziorze Titicaca, w kolebce Inków. „Duchy Inków” to zaskakująca powieść przygodowo-awanturnicza, w której nie brakuje wątków miłosnych. To także cofnięcie się w czasie, do okresu PRL-u, kiedy to tajne służby bezpieczeństwa nie przebierały w środkach, by osiągnąć cel. Komu uda się zgłębić tajemnice zamku i drogocennego skarbu? Kto ujdzie z tej wyprawy cało, a kto przypłaci ją życiem? Odpowiedzi szukajcie w najnowszej powieści Jolanty Marii Kalety pt. „Duchy Inków”.
http://jolantamariakaleta.autorzy365.pl/ksiazka/3922/duchy-i...
978-83-7900-186-6 (druk)
978-83-7900-187-3 (ebook)

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Spotkanie autorskie z wrocławską pisarką odbędzie się 4 kwietnia o godz. 17.00 w Księgarni Beta w Galerii Handlowej SKY TOWER przy ul. Powstańców Śląskich 95, we Wrocławiu. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych. Autorka będzie promować ...
Dodano: 04 III 2014, 15:07:15 (ponad 5 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379001866
Ocena: 5.12
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
03 III 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają