Kup książkę [edytuj książkę]

Mur

Komisarz Marek Kohun musi zmierzyć się nie tylko z powstającym, brutalnym w swoich działaniach, gangiem narkotykowym, intrygą uknutą przeciwko niemu przez służby specjalne, ale również z dręczącymi go demonami.

Realistyczny obraz rzeczywistości pracy policyjnej, działania służb specjalnych, funkcjonowania ruchu AA i terapii dla osób uzależnionych, zmysł psychologicznej obserwacji – to tylko niektóre mocne strony tej wciągającej od pierwszych stron powieści.

Piotr Mańkowski, debiutant, stworzył bardzo ciekawy portret człowieka niemalże idealnego. Niemalże, bo ma on jedną poważną rysę – alkoholizm.

Autor, były oficer służb specjalnych, oparł częściowo fabułę powieści na własnych doświadczeniach i przeżyciach. Jest ona jednak literacką fikcją, a ewentualne podobieństwa do zdarzeń i osób są przypadkowe i niezamierzone.
Szczegóły

Rodzaj literatury: Sensacja
Wydawca: Novae Res, 2014
Format: 130x210mm, oprawa miękka
Wydanie: Pierwsze
Liczba stron: 662
ISBN: 978-83-7722-995-8

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Dynamiczna, wielowątkowa. Mańkowski jest świadomy tego, co pisze. Da się to odczuć podczas czytania. Dlatego właśnie książka ma tak dobre recenzje. Sensacja nie jest bez sensu i przesłania, co się często innym zdarza. Tylko czekać na kolejną dobrą ks...
Dodano: 28 II 2014, 19:00:08 (ponad 5 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 23 I 2014, 20:26:53 (ponad 5 lat temu)
0 0
„Nie każdy stres przemija, nie każdy rozchodzi się po kościach jak rzeka wpadająca do morza i niknąca w jego otchłani. Czasami rozrasta się do postaci, z którą nie jesteśmy już w stanie sobie poradzić. Nie znajduje ujścia i rozlewa się wówczas po najdalszych zakamarkach naszej świadomości, która, podobnie jak pustynia Kalahari, z czasem pęka i…” Sama prawda…
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7722-995-8
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: NovaeRes
10 I 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają