Kup książkę [edytuj książkę]

Przywróceni

Na całym świecie ci, których kiedyś kochano, a którzy odeszli na zawsze, w niepojęty sposób powracają na ziemię. Nie mają żadnych nadprzyrodzonych zdolności. Są w wieku, w którym umarli, podczas gdy ich bliscy zdążyli się zestarzeć lub ułożyć sobie życie z kimś innym. Przywróceni pragną tylko jednego ? odzyskać dawne życie. To, które odebrała im śmierć. Żyjący różnie reagują na ich powrót: jedni witają ich z otwartymi ramionami, inni są nieufni, jeszcze inni zrobią wszystko, by się ich pozbyć. Przywróconych zaczyna przybywać. Wszyscy zastanawiają się, ilu jeszcze może wrócić. Świat stopniowo zaczyna ogarniać niepokój, stawiając każdego przed koniecznością dokonywania trudnych wyborów. Nikt nie wie, jak to możliwe, ani dlaczego tak się dzieje. Nikt też nie potrafi powiedzieć, czy to cud, czy zapowiedź końca. Po spektakularnej aukcji prawa do ekranizacji książki zostały sprzedane firmie producenckiej Brada Pitta, Plan B.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Nie przeszkadzała mi w robocie- dorzucił. Był to drobiazg, ale przecież drobiazgi mają znaczenie."
Dodał: agunia96 Dodano: 23 III 2015 (ponad 4 lat temu)
+1 0


"Najczęściej wspominała pewien październikowy wieczór. Nie był on niczym niezwykłym, lecz dlatego właśnie stał się tak ważny."
Dodał: agunia96 Dodano: 23 III 2015 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Nigdy nie wpadłabym na to, że można ot tak, po prostu, odciąć miasto od świata. Nigdy w życiu. Ale cóż, z fakty, że nie mogę sobie czegoś wyobrazić, nie wynika, że nie jest to możliwe. To bardzo subiektywny punkt widzenia. Prawda jest obiektywna. Wystarczy otworzyć drzwi, by ją zobaczyć. Wszystko, czego nie potrafię sobie wyobrazić, tam jest. Na wyciągnięcie ręki."
Dodał: agunia96 Dodano: 23 III 2015 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Mira Harlequin
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788323890867
Ocena: 5
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: awiola
06 XII 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają