Kup książkę [edytuj książkę]

Opowieści o uczuciach

Autorka książki pt. „Opowieści o uczuciach’’ zadaje pytania, które skłaniają do refleksji nad własnym życiem, bo opowiastki to w większości historie prawdziwe. Nikt tak pięknie, obrazowo nie pisze o uczuciach - jak autorka. Małe światy, które buduje tętnią emocjami, które składają się na ludzki los i życie każdego z nas. „Opowieści o uczuciach” to zbiór krótkich historii z życia postaci borykających się z problemami dnia codziennego, gdzie często stają przed trudnymi wyborami i często popełniają błędy, za które później płacą na przykład samotnością w związku.

„Opowieści o uczuciach” to także świat ludzkich wyborów, które albo prowadzą do nikąd, albo dają nam radość, sens życia choć nie da się ukryć, że czasem towarzyszy im uczucie pustki, bezsensu a innym razem wiary w cuda, w drugiego człowieka. Prawdą jest, iż za błędy, które popełniamy płacimy wysoką cenę.

„Nie lubi nie zapowiedzianych wizyt i niespodzianek, jego partnerki mają wpojone, że najpierw dzwonią a potem dopiero się zjawiają, Gdy tego prawa nie respektują on udaje, że nie ma go w domu. Dobrze je sobie wychował i wytresował, są niczym małe pieski domagające się uczucia i pieszczoty ze strony pana. Preferuje kobiety o pełnych kształtach i bujnych włosach, biegłe w miłosnych sztukach, ale nie rozwiązłe, podatne na dominację, ale nie całkowicie uległe. Jeżeli chodzi o uczucia to na swój sposób kocha je. Obie traktuje z szacunkiem i troską, rozpieszczając drobnymi prezentami, obdarowuje biżuterią i kwiatami. Kobiety to lubią. Jest typem uwodziciela, więc kobiety ciągną do niego jak pszczoły do miodu, nie ma problemu z ich zdobywaniem. Lekko przychodzą mu też rozstania, które dla nich bywają szokiem i wstrząsem na całe życie, gdy jedna nagle odkrywa, że nie jest jedyną. Każdej na zarzuty o zdradę i pretensje odpowiada jednym i od lat tym samym zdaniem: Czy to moja wina, że mam pojemne serce?”.
http://www.ebooki123.pl/opowiesci-o-uczuciach_p284

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Niekochani śpią samotnie w swoich łóżkach i wpatrują się w księżyc, tęskniąc za bliskością drugiego człowieka. Szukają kogoś, kto się z nimi zaprzyjaźni, będzie obok nich, kogoś kto przymknie oko na ich niedociągnięcia, wady. Idealnie, gdy się okaże do nich podobny i ich polubi, zaakceptuje takimi jakimi są. Wtedy zaczną spać spokojnie i mieć kolorowe sny, inaczej się śpi, gdy mamy komu powiedzieć dobranoc i dzień dobry"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 XI 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Nie lubi nie zapowiedzianych wizyt i niespodzianek, jego partnerki mają wpojone, że najpierw dzwonią a potem dopiero się zjawiają, Gdy tego prawa nie respektują on udaje, że nie ma go w domu. Dobrze je sobie wychował i wytresował, są niczym małe pieski domagające się uczucia i pieszczoty ze strony pana. Preferuje kobiety o pełnych kształtach i bujnych włosach, biegłe w miłosnych sztukach, ale nie rozwiązłe, podatne na dominację, ale nie całkowicie uległe. Jeżeli chodzi o uczucia to na swój sposób kocha je. Obie traktuje z szacunkiem i troską, rozpieszczając drobnymi prezentami, obdarowuje biżuterią i kwiatami. Kobiety to lubią. Jest typem uwodziciela, więc kobiety ciągną do niego jak pszczoły do miodu, nie ma problemu z ich zdobywaniem. Lekko przychodzą mu też rozstania, które dla nich bywają szokiem i wstrząsem na całe życie, gdy jedna nagle odkrywa, że nie jest jedyną. Każdej na zarzuty o zdradę i pretensje odpowiada jednym i od lat tym samym zdaniem: Czy to moja wina, że mam pojemne serce?"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 XI 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-120-0
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
08 XI 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają