Kup książkę [edytuj książkę]

Lisia dolina

Słoneczny sierpniowy dzień kończy się dla Matthew Willarda koszmarem. Wracając ze spaceru z psem, dociera na opustoszały parking, na którym powinna czekać na niego żona. Zastaje tylko samochód, po Vanessie ginie wszelki ślad. Matthew jest przekonany, że Vanessa nie odeszła z własnej woli, nie domyśla się jednak całej przerażającej prawdy: kobieta została uprowadzona. Porywacz, wielokrotnie skazany kryminalista Ryan Lee, zanim jeszcze zacznie się domagać okupu, zostaje aresztowany z powodu udziału w bójce i ląduje za kratkami. Ryan nie ma odwagi wyjawić prawdy nawet swemu adwokatowi, choć wie, jaki okrutny los czeka porwaną.

Prawie trzy lata później scenariusz owych zdarzeń się powtarza. Znów w tajemniczych okolicznościach przepada bez śladu kobieta, policja jest bezradna. Nadal bowiem nikt nie wie, co takiego uczynił wówczas Ryan, który został tymczasem wypuszczony na wolność...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Byłoby pięknie, gdyby uczucia można było zwyczajnie wyłączyć."
Dodał: katie157 Dodano: 21 VII 2014 (ponad 4 lat temu)
+2 0


"Potrzebujesz całkiem specjalnego typu mężczyzn. Takiego, którego wcale nie tak łatwo znaleźć. Ty musisz czuć, że masz nad nim absolutną przewagę. Jesteś tak zakompleksiona, że nie byłaś w stanie znieść mężczyzny równego sobie albo od siebie silniejszego. Stąd ten absurdalny pomysł, by nawiązać znajomość z więźniem."
Dodał: katie157 Dodano: 21 VII 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Chociaż nie usłyszała żadnego dźwięku, pod wpływem nagłego przypływu i irytacji odruchowo się odwróciła. Napełniło ją niewytłumaczalne poczucie zagrożenia, na całym ciele zjeżyły się jej włosy mimo panującego ciepła po jej ramionach przeszedł dreszcz."
Dodał: katie157 Dodano: 21 VII 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Sonia Draga
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788375087277
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 10
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
03 XI 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają