Kup książkę [edytuj książkę]

Bransoletka

Nowa powieść Ewy Nowak, jednej z najbardziej lubianych współczesnych pisarek dla młodzieży!Weronika jest uczennicą ostatniej klasy gimnazjum. Jej rodzice to wykształceni ludzie na poziomie, tacy, którym uniżenie kłaniają się sąsiedzi. Za piękną fasadą kryje się jednak prawdziwy dramat. Weronika i jej brat doświadczają ze strony ojca-tyrana przemocy psychicznej i fizycznej, a ich matka woli zdystansować się od rodzinnych problemów, nie zauważając ich. Zakochana w koledze Weronika, liczy że na warsztatach teatralnych spędzi z nim dużo czasu. Okazuje się jednak, że Łukasz zaoferował jej swoje miejsce na warsztatach. Pomimo początkowego rozczarowania, zajęcia teatralne pomagają Weronice poradzić sobie z sytuacją w domu i doświadczyć pierwszej prawdziwej miłości…[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Wyobraź sobie wielki ogród. Są w nim dziesiątki różnych roślin, ale nie masz możliwości, żeby je wszystkie pielęgnować tak samo. O niektóre rośliny dbasz bardziej, inne pomijasz. I tak przynajmniej ja to rozumiem, Salomea daje ci zadanie. Ona zmierza do tego, byś nagle odkryła, że masz w sobie rośliny, o których nie miałaś pojęcia, a nawet byłaś pewna, że ich w tobie nie ma. Tymczasem w każdym jest wszystko."
Dodał: Talia11 Dodano: 30 VII 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"(...) w człowieku jest wszystko, cały wszachświat, ale my wydobywamy z siebie tylko małą cząstkę, a reszta zawsze leży w nas zaniedbana, odłogiem, bo o niej zapomnieliśmy albo się jej boimy. Salomea właśnie dlatego jest genialna, bo jako reżyser umie z człowieka wydobyć to coś, co w nim było już wcześniej, tylko tego nie chciał zauważyć."
Dodał: Talia11 Dodano: 30 VII 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Nie znasz motywu, nic nie wiesz. Znasz motyw, wiesz wszystko."
Dodał: Talia11 Dodano: 30 VII 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-08-05184-9
Ocena: 4.62
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: elfijka
30 VII 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają