Kup książkę [edytuj książkę]

7 lat później

Rodzice Camille i Jeremy`ego rozwiedli się siedem lat temu. Piętnastoletnia dziewczyna mieszka z ojcem, Sebastianem, w eleganckiej dzielnicy Nowego Jorku, Upper East Side, a jej brat bliźniak z matką, Nikki Nikovski, na Brooklynie. W momencie gdy zaczynają się problemy wychowawcze z córką, a syn niespodziewanie znika, losy byłych małżonków znowu się krzyżują. Sebastian jest poruszony nieplanowanym spotkaniem. Jednak sytuacja nie sprzyja sentymentalnym powrotom do przeszłości, gdyż okazuje się, że po Jeremi zniknął bez śladu, a mieszkanie Nikki zostało splądrowane i zdewastowane…

Data premiery: 14 sierpień 2013r.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 23 IV 2014, 10:02:26 (ponad 7 lat temu)
0 0
Momentami powieść mnie rozczarowywała, ale i tak nie żałuje poświęconego jej czasu. "7 lat później..." to przede wszystkim powieść kryminalna z wątkami obyczajowymi. To połączenie mi się podobała, bo obawiałam się, że to jednak będzie romans. Znajdziemy tu ciekawe wartką akcje i jej ciekawe zwroty. Nie podobało mi się to, że odkryłam pewne istotne fakty, przed ich ujawnieniem. Po za tym jest to dobra powieść z dość prostą fabułą, ale czyta się bardzo przyjemnie i jestem bardzo ciekawa innych powieści autora.
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7885-655-9
Ocena: 4.25
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: katie157
12 VII 2013 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają