Kup książkę [edytuj książkę]

Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma (wizualizacje)

Książka autorstwa Anny Jędrzejczyk pod tytułem „Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma” (wizualizacje) jest zbiorem opowiadań o charakterze relaksacyjnym.
Autorka wspomina w książce swoje trudne początki, kiedy to zagubiona, zestresowana poszukiwała pomocy. Dopiero głębokiej przemiany dokonały częste wizyty w STUDIO JURIMO, gdzie odbywały się zabiegi terapeutyczne, treningi jogi, a zwłaszcza warsztaty psychorelaksacji prowadzone przez Pana JURIJA MOKRISZCZEWA. Autorka tak zafascynowała się prowadzonymi przez swojego mistrza zajęciami, że postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami z innymi osobnikami będącymi na zakręcie swojego życia. Tak jak ona, zagubionych, zmęczonymi trudami życia codziennego i poszukujących swojej drogi.
W swojej książce autorka poświęca rozdział modlitwie skierowanej do Boga dziękując za otrzymane łaski. Dziękuje, że natchnął ją do działania, za to, że wyrwał ją z uśpienia, co niekiedy zdarza się, że w pewnym momencie budzimy się z głębokiego snu jakbyśmy zasnęli w letargu a potem uświadamiamy sobie, że przespaliśmy życie, że nie wykorzystaliśmy swojej szansy, że biernie czekaliśmy, co przyniesie nam los a teraz nasz lament, frustracja, niezadowolenie daje o sobie znać. Dlatego autorka wdzięczna jest Bogu, za to, że skłonił ją do działania, które miało szlachetne pobudki i emanowało dobrocią. To właśnie niewidzialna ręka Boga nadała jej życiu sens i dzięki sile, jaką od Niego otrzymała pokonała wszelkie przeszkody i wzniosła się ponad wszystko.

Mimo, że cały proces wizualizacji oparty jest na relaksacji wymagane są także działania. Kluczem do sukcesu jest podejmowanie inspirujących działań i pewnością nie polega to na siedzeniu i czekaniu aż manna spadnie z nieba ani też na szaleńczych wysiłkach robienia wszystkiego, co wpadnie nam do głowy. Polega to raczej na byciu rozważnym w swoich działaniach, na wsłuchiwaniu się w swoja intuicję i podążaniu za naturalnym instynktem wiedząc, że tylko to może doprowadzić nas do upragnionego celu.

Jest to zestaw 35 wizualizacji – podróży odbytych w czasie, przepięknie prowadzonych warsztatów terapeutycznych w studio JuriMo w Krakowie - http://jurimo.pl

http://www.ebooki123.pl/dalekie-podroze-z-zamknietymi-oczyma...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Na scenie teatru życia spotkałam wyjątkowego artystę. To człowiek nadzwyczajny, nieprzeciętny, wrażliwy, szczególny, przenikliwy, obdarzony niezwykłą wyobraźnią, wiedzą oraz licznymi talentami. Wyróżnia się nieprzeciętną błyskotliwością, bywa, że prezentuje wyjątkową powagę i zadumę. Poeta, prozaik, muzyk, wokalista, wyjątkowo uzdolniony terapeuta o ogromnym doświadczeniu zawodowym, doskonały znawca i moderator psychiki ludzkiej."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 06 V 2013 (ponad 6 lat temu)
+1 0


"Idziemy w góry. Każdy raz jeszcze sprawdza swój ekwipunek i zgłasza gotowość. Wyruszamy. Krok za krokiem posuwamy się wąską serpentyną. Plecaki stają się coraz cięższe. Trudności pokonujemy z radością. Powietrze staje się coraz
bardziej ostre i czyste. Idziemy wyżej i wyżej."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 06 V 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Przez chwilę byłam kroplą w bezmiarze wód oceanu. Klimat był niezwykły, inny, ciepły, niezapomniany. Otaczały mnie fantastyczne kolory. Wszystko było w odcieniu zieleni, haftowane jak gdyby nićmi złotymi. Było ciepło, miło, przyjemnie, bezpiecznie. Nagle pojawiło się wokół mnie mnóstwo koloru różowego. To ławica maleńkich rybek, jakby akwariowych, zatańczyła w pośpiechu wokół mego boku. Było piękno w tym czarującym ruchu, magicznym rytuale. W pewnej chwili zawirowało wszystko i rybki popłynęły własną drogą. Spojrzałam w lewo i tutaj zamajaczyła brunatna góra – nierówność dna morskiego. Obok potężny żółw płynął majestatycznie poruszając wielkimi łapami i kołysząc się finezyjnie. To było urzekające."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 06 V 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Anna Jędrzejczyk jest Autorką książki: „Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma.” Jest to zestaw 35 wizualizacji – podróży odbytych w czasie, przepięknie prowadzonych warsztatów terapeutycznych w studio JuriMo w Krakowie. Jeśli nigdy nie byłeś kroplą wo...
Dodano: 06 V 2013, 14:23:44 (ponad 6 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-013-5
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
06 V 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają