Kup książkę [edytuj książkę]

Toksyna. Only love. Ucieczka Natana. Biała puma

Robin Cook - "Toksyna"
Doktor Kim Reggis zabiera swoją ukochaną 10-letnią córkę Becky do jej ulubionego baru szybkiej obsługi. I nagle po zjedzeniu hamburgera dziewczynka zapada na straszną chorobę. Czy jest to odosobniony przypadek? Czy taka tragedia może się powtórzyć? Próbując rozpaczliwie znaleźć odpowiedź na te pytania, ojciec Becky wkrótce zostaje sam uwikłany w niezwykle niebezpieczną grę.

Erich Segal - "Only love"
Autor słynnej "Love Story", która posłużyła za scenariusz legendarnego już filmu, napisał nowy romans. Jego bohaterem jest lekarz - Matthew Hiller, który w pracy rozwiązuje najbardziej zawikłane problemy, ale prywatnie nie umie się uporać ze wspomnieniem na zawsze utraconego uczucia. Wszystkie mądrości świata nie są w stanie mu pomóc. Tylko miłość.

John Gilstrap - "Ucieczka Natana"
Życie obeszło się z Natanem Baileyem surowo. Nigdy nie chciał zrobić nic złego, a jednak trafił do domu poprawczego, a teraz został oskarżony o morderstwo. Samotny Natan ucieka - nie tylko przed policją, ale również przed bezwzględnymi ludźmi, którzy pragną jego śmierci. Zeby przeżyć, musi znaleźć sprzymierzeńców i to szybko. Kogoś, kogokolwiek, kto zechce go wysłuchać.

R.D. Lawrence - "Biała puma"
Znakomita powieść przyrodnicza, której bohaterem jest puma - drapieżnik nazywany też lwem górskim, dzikim kotem lub kuguarem. W przeszłości puma żyła na całej niemal półkuli zachodniej. Obecnie występuje w USA, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej. Pumy zwykle mają jednolite umaszczenie - od płowobrązowego po szare, czasem żółtawe lub rudawe; białe są niezwykle rzadkimi okazami.

[Przegląd Reader's Digest, 1999]

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Readers Digest
Rok wydania: 1999
ISBN: 8391087816
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
28 IV 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają