Kup książkę [edytuj książkę]

W pogoni za demonem

Powieść gatunku fantasy ostatnio bardzo fascynuje Czytelnika. Odległe baśniowe królestwa, mroczne ciemności, liczne bitwy, tajemniczy niesamowitej siły bohaterowie to tylko kilka elementów składających się na ten gatunek literacki. Nie brak ich w powieści Katarzyny Markowskiej-Żal „W pogoni za demonem”. To typowa powieść fantasy, której akcja początkowo rozgrywa się w baśniowej krainie przypominającej starożytną Persję. Następnie zostajemy przeniesieni do świata odmiennego zarówno kulturowo jak i klimatycznie. Bohaterowie noszą mityczne niemal imiona: Zoobar, Meshala, Sunaro czy Nahir. Nie brak w książce tajemniczych wypraw, bitew czy nawet wątków miłosnych. Dużą rolę w powieści odgrywają dialogi, których jest dość dużo, jednak spełniają one funkcję niezbędnej do charakterystyki postaci czy też aby rozwinąć i zdynamizować akcję. Akcja bardzo ożywiona, pełna niesamowitych wydarzeń, świetnie opisanych przez autorkę. Książkę czyta się z wielkim zainteresowaniem, gdyż nie tylko napisana jest językiem który pochłonie niejednego czytelnika.
„W pogoni za demonem” to powieść o tajemniczym faworycie króla, nieziemskiej urody mężczyźnie, najprawdopodobniej cudzoziemcu, który niespodziewanie znika. Ten precedens nie pozostaje bez odzewu. Król zaniepokojony, ale i wręcz wściekły podejrzewa o zniknięcie Meshali swojego dotychczasowego pupila Zoobara - jednego z najlepszych dowódców armii ancharyjskiego króla Kyriakura. Odbiera Zoobarowi zasługi i skazuje na wygnanie. Ten rusza w ślad za zbiegiem, aby doprowadzić go przed oblicze swojego pana, a tym samym by odzyskać utracone tytuły i łaskę samego króla. Czy uda się trafić na trop Meshali i czy odda go w ręce króla przekonasz się sięgając po książkę Katarzyny Markowskiej-Żal. Serdecznie polecam, doskonała powieść fantasy. Już dostępna na rynku w formie elektronicznej – jako ebook.
http://www.ebooki123.pl/w-pogoni-za-demonem_p143

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
11 III 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają