Kup książkę [edytuj książkę]

Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. Poradnik dla chorych (papier)

W ostatnich latach dokonał się ogromny postęp w reumatologii, a zwłaszcza w leczeniu zapaleń stawów. Stale pojawiają się nowe leki i nowe metody leczenia. Właśnie ukazał się poradnik dla osób chorych na reumatoidalne zapalenie stawów napisany przez dra Jarosława Niebrzydowskiego, specjalistę z reumatologii. Autor przez ponad 20 lat pracował w Polsce, a następnie przez prawie 6 lat w Wielkiej Brytanii. W swoim poradniku przekazuje najnowszą wiedzę na temat zapalenia stawów. W prosty i jasny sposób, bez trudnych terminów, wyjaśnia jak należy prawidłowo leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. Wbrew obiegowym opiniom możliwe jest wyleczenie tej choroby.
Z danych statystycznych wynika, że większość chorych w Polsce nie leczy się wcale lub leczy nieprawidłowo. Dr Niebrzydowski wyjaśnia, że przyjmowanie leków zwanych niesterydowymi lekami przeciwzapalnymi wcale nie leczy tej choroby tylko chwilowo łagodzi bóle, podobnie jak przyjmowanie sterydów. Leki te poza chwilową ulgą nie mogą pomóc osobom cierpiącym z powodu zapalenia stawów. Na dodatek powodują dużo objawów ubocznych. Dzięki tej lekturze dowiesz się co robi twój lekarz dobrze lub źle. Czy masz nadal tam się leczyć czy też zmienić lekarza. Bo jak pisze dr Niebrzydowski wmówienie chorym, że choroba jest nieuleczalna powoduje, że nie szukają oni innych rozwiązań i metod leczenia. Dla większości lekarzy też jest wygodniej zapisywać leki przeciwbólowe i sterydy, a leki leczące w małych dawkach i nic nie zmieniać mimo braku efektów. Wystarczy powiedzieć: boli i będzie boleć. Gdy tymczasem większość chorych można wyleczyć. Poradnik daje nadzieję chorym. Niektórzy sami mogą skorygować swoje leczenie zmieniając dawkę leku lub zmuszając lekarza do dopisania drugiego leku leczącego. Poradnik ten w przeciwieństwie do wszelkich innych publikacji dostępnych w Polsce opisuje aktualnie stosowane metody leczenia oparte na najnowszych wynikach badań naukowych. Autor przez kilka lat pracował w Wielkiej Brytanii i przekazuje najbardziej aktualną wiedzę odnośnie leczenia RZS. Poradnik wart przeczytania przez każdego chorego i jego bliskich. Polecam.
http://selkar.pl/aff/skok/products/show/237368/language:pol

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Po książkę dr Jarosława Niebrzydowskiego dotyczącą reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS) sięgnęłam z dużym zainteresowaniem. Chociaż sama na szczęście jeszcze tego typu problemów nie mam, to znam wiele osób, które cierpią na tę chorobę i wiem jak ba...
Dodano: 22 IV 2013, 08:58:15 (ponad 7 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-6354-800-1
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
11 III 2013 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają