Kup książkę [edytuj książkę]

Za barem: pamietnik barmanki z Nowego Jorku

Po przeczytaniu ZA BAREM, historii opowiedzianej bez żadnych zahamowań, nigdy już nie spojrzysz tak samo na swojego ulubionego barmana.
Ty Wenzel z ciętym humorem o dziesięciu latach spędzonych za barem w Marion's Continental Restaurant and Longue - nowojorskiej restauracji-barze. Praca w charakterze barmanki miała być dla niej jedynie chwilowym punktem zaczepienia, a jak to często bywa - zawładnęła jej życiem na długo.
Nad wyraz szczere, często wręcz śmieszne wspomnienia z pracy za barem, to jednocześnie skandalizujące opowieści, sekrety tego biznesu i ciekawe refleksje na temat kultury i ludzkich zachowań. W tych opowieściach jest mowa o wszystkim: seksie, pieniądzach, sławnych osobistościach, sztuczkach, jakie stosują barmani, aby zatrzymać cię na stołku, o napiwkach, a nawet o tym, co mają wspólnego "różowe drinki", jak "Cosmopolitan", z upadkiem obyczajów.
ZA BAREM, to również szokująca opowieść o prywatnym życiu autorki, na które składa się: muzułmańskie pochodzenie, chęć odłożenia tylu pieniędzy, by móc się wyrwać z sideł barmaństwa i wreszcie zrozumienie, że ten wyczerpujący, doprowadzający do szaleństwa styl życia i praca za barem, jest czymś, co trudno przerwać, gdyż zdążyła to już pokochać.
Jest to książka o Nowym Jorku, ale tak naprawdę, to o mieszkańcach wszystkich współczesnych wielkich miast. O ich marzeniach, problemach, dewiacjach i samotności, o poszukiwaniu przyjaźni i miłości.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: lukrecjjja
10 III 2013 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają