Kup książkę [edytuj książkę]

Wyznania uległej

Lubię, kiedy sprawiasz mi ból. Pragnę tego. Wiem, że może nie wierzysz w to, kiedy patrzę na ciebie ze złością, płaczę, rumienię się albo próbuję ukryć strach. Ale to właśnie mnie kręci. Ból, poniżenie, niepewność – to na mnie działa. Kiedy krępujesz mi nadgarstki, chwytasz za gardło, ciągniesz za włosy, posiadasz mnie, władasz mną, moje serce szybciej bije. I robię się mokra….

Niezwykła opowieść o kobiecej uległości.
Kontrowersyjna, pikantna a jednocześnie zabawna i niewiarygodnie szczera opowieść o tym, jakie wyzwania czekają niezależną, współczesną kobietę, która, dla obopólnej przyjemności i z własnej woli przekazuje władzę nad sobą i swoim ciałem dominującemu partnerowi.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 23 II 2014, 13:52:26 (ponad 5 lat temu)
0 0
Bardzo zaskoczyła mnie szczerość autorki, co do jej preferencji seksualnych. Muszę przyznać, że trzeba mieć odwagę, żeby opowiedzieć całemu światu o swoim życiu szczególnie z tej strony. Ciężko czytało mi się tę powieść, ponieważ z mojego punktu widzenia sceny z życia seksualnego autorki są strasznie upokarzające. Mimo że wiem, iż zgadza się na to i sprawia jej to przyjemność. Niemniej podoba mi się pomysł podjęcia tego tematu i myślę, że tak książka jest też próbą pokazania, że takie preferencja są nieodłączną częścią człowieka, jest to potrzebne do życia, daje spełnienie i szczęścia. Myślę, że do końca tego nie rozumiem, szczególnie ja zawsze była uczulona na ból i gdy tylko o nim myślę, włączają mi się czerwone lampki ewakuacji. Ale mimo wszytko "Wyznania uległej" pozwoliły mi się nieco zbliżyć do tego, aby zrozumieć.
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Hachette Polska
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7849-080-7
Ocena: 4.25
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: angela12423
10 III 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają