Kup książkę [edytuj książkę]

Przemiana. Opowiadanie zapisane w pamięci

Jakie tajemnice kryje w sobie Studnia Wtajemniczenia, dlaczego Aokigahara (Las Samobójców) owiany został złą sławą i jaki jest powód, że Cmentarz w Highgate często wymieniany jest pośród najbardziej nawiedzonych miejsc w Europie? Rozpocznij podróż po świecie pełnym magii. Poznaj miejsca pełne tajemnic które istnieją naprawdę i bohaterów na których przeszłość odcisnęła swoje piętno. A wszystko to w książce Agnieszki Mus – „Przemiana – opowiadanie zapisane w pamięci”. To książka dla miłośników realnego i magicznego świata które wzajemnie się ze sobą splatają. Odkryj tajemnice jakie czasem zwykły śmiertelnik omija wielkim kołem. Jeśli nie straszne Ci są tajemne rytuały, zaklęcia oraz zwierzęta które są symbolami Indian Ameryki Północnej i magiczne stwory których raczej żaden śmiertelnik nie chciałby spotkać na swojej drodze, to ta książka jest dla Ciebie.
Bohaterką książki jest młoda francuska pisarka odnosząca spore sukcesy literackie, jednak jej życie prywatne przepełnia pustka. Samotnej kobiecie, w końcu udaje się spotkać mężczyznę, z którym układa sobie życie. Wkrótce odbywa się ślub, a młodzi wyjeżdżają w podróż poślubną. Wtedy to niespodziewanie ma miejsce zdarzenie, które odbije swe piętno na życiu wielu osób, w tym i głównej bohaterki. Jakie tajemnice skrywa mąż pisarki? Dlaczego jej życiu zagraża niebezpieczeństwo. W książce nie brak miłości, zdrady, przygód, nienawiści oraz zbrodni. Serdecznie polecam książkę Agnieszki Mus. Do doskonale napisana historia fantasy, w którą pisarka wplotła realne wydarzenia i miejsca szczególnie magiczne i tajemne. Już w sprzedaży w formie elektronicznej.
http://www.ebooki123.pl/przemiana-opowiadanie-zapisane-w-pam...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-019-7
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
28 II 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają