Kup książkę [edytuj książkę]

Egzekutor

Robert Hunter na tropie sadystycznego mordercy, który zna źródła największych lęków swoich ofiar. I wiedzę tę wykorzystuje w najokrutniejszy z możliwych sposobów...

Policja w Los Angeles odkrywa na stopniach kościoła ociekające krwią pozbawione głowy ciało księdza. Sprawca starannie je ułożył: nogi duchownego leżą wyprostowane, ramiona złożone na piersi jak do modlitwy, a w miejscu, gdzie powinna być głowa, spoczywa łeb psa... Na klatce piersiowej widnieje napisana krwią cyfra 3.

Detektyw Robert Hunter myśli początkowo, że to zabójstwo rytualne, jednak gdy okrutnie okaleczonych ciał przybywa, ze zgrozą odkrywa, że wszystkie ofiary umarły w sposób, który je najbardziej przerażał. Tylko skąd morderca mógł znać ich najgorsze koszmary?

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 12 VIII 2016, 15:16:37 (ponad 3 lat temu)
0 0
"„Stanął stopą na kości wystającej ze złamanej w kostce nogi swojej ofiary, nachylił się i jedno po drugim wstrzelił trzy gwoździe w zdruzgotane prawe kolano mężczyzny. Potworny ból rozdarł całą nogę ofiary."
Zapraszam, czeka na Was recenzja "Egzekutora" ^_^
http://magicznyswiatksiazki.pl/egzekutor-chris-carter/
Oceniam książkę na: 5.0
Dodano: 17 IX 2013, 19:23:40 (ponad 5 lat temu)
0 0
"Egzekutor" to świetna powieść. A nie zapowiadało się tak ciekawie. Dajcie się zwieść nijakiemu początkowy, gdyż potem autor pokazuje na co go stać. Ta powieść nie nudzi, a czyta się ją błyskawicznie. Niekiedy przeraża, wywołuje ciarki na ciele. Autor spowodował, że zaczęłam się zastanawiać, jakie są moje największe lęki, co mnie tak najbardziej przeraża oraz jak taki morderca mógłby to wykorzystać, jak okrutny sposób narodziłby się w jego głowie. Dosłownie działa na wyobraźnie. "Egzekutor" to także świetne wyzwanie dla czytelnika, który próbuje dojść do najważniejszej zagadki: - Kim jest morderca?
Jedynym minusem powieści, który mnie drażnił, są bardzo krótkie rozdziały, które owszem niekiedy potęgowały napięcie, ale w niektórych momentach kończenie rozdziału nie było wcale potrzebne.
Podsumowując - bawiłam się przy tej powieści świetnie. Wciągająca, ciekawa, emocjonująca. Polecam
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Sonia Draga
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7508-623-2
Ocena: 5.25
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: roxxet
18 II 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają